RNDr. Olívia Švolíková

Bratislava a ďalšia pobočka

„Prostredie podniku príjemné krásne, lokalita vynikajúca, dohoda dátumu voucheru vynikajúca, pani doktorka milá a ústretová.
Ďakujeme“
— Valeria139, Pred 10 mesiacmi

„Prostredie podniku príjemné krásne, lokalita vynikajúca, dohoda dátumu voucheru vynikajúca, pani doktorka milá a ústretová.
Ďakujeme“
— Valeria139, Pred 10 mesiacmi

O nás

Diagnostické centrum s biorezončným prístrojom Quantum Medical SCIO.

RNDr. Olívia Švolíková
2 pobočky (zobraziť na mape)
TIP: Na akých pobočkách ide kúpený voucher uplatniť sa dozviete vždy na detaile danej ponuky.

Buďte zdraví biorezonancia

Krížna 44, Bratislava – Ružinov, 1. poschodie

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí

Buďte zdraví Biorezonancia

Kukuričná 1, Bratislava - Nové Mesto, 4. poschodie, vedľa polikliniky Tehelná, 831 03 Bratislava

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 9:00–13:00
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Katarina

Pani doktorka velmy milá ústretová všetko pekne vysvetlila pri rôznych zdravotných problémoch kúpila som kupóny pre mňa a priateľa hodnotím aj zanho. Celkový dojem bol príjemný pani doktorka vie čo hovorí je to kapacita. Naozaj odborníčka to čo nám nepovedali alebo nás neinformovali naši lekári ohľade nášho zdravia pani doktorka nám to ochotne vysvetlila. Prostredie príjemné bez hluku. Kúpila som si tam aj produkt pre moje zdravie cenovo ok. V ponuke má rozne produkty daju sa zakúpiť aj u nej priamo po biorezonanci. Na fyzické a psychické zdravie 🍀 hodnotenie stavu organizmu celkovo tela psychiky a aj aury. Ak si chcete zlepšiť zdravie Biorzonancia celkovo pre zdravie vo všetkých smeroch odporúčam a určite sa ešte vrátim pomáha nám to 👍 ďakujeme 🙂

Paulína

Príjemná pani doktorka ktorá všetko vysvetlí dá sa s ňou porozprávať na každú tému a vie poradiť.
Biorezonancia je bezbolestná max môže vyvolať zimomriavky. Je možné ju absolvovať aj v prípade že je človek po operácii kĺbov a ostali mú šraubičky alebo iné kovové podložky. Je nutné to však oznámiť vopred pretože sa troška mení zapojenie prístroja.
Myslím že výsledok vystihol to ako som sa práve cítila a zistila som čomu sa vyvarovať a ako so sebou pracovať aby bolo moje telo zdravé.

Anonym

Len bioelektro placebo efekt ktory sa rozchadza s klinicky overenými lekarskymi testami v niekolkych bodoch. Nizka empatia a slaba ochota prisbosobit ponukane sluzby a komunikaciu ku klientovi za tie ceny co pani pozaduje. Kvalita naprogramovana.