Hodnotenie podniku  RNDr. Olívia Švolíková

4,6/5 (83 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jozef

dozvedel som sa veľa užitočných informácií

27. 9. 2019
Marianna Zara

Veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup, terapia formou dialógu, pani doktorka urobila detailný rozbor a všetko priebežne vysvetľovala, na záver nám poslala správu so súhrnom a odporúčaniami. Ďakujeme

Nemáme čo vyčítať, celkove pozitívny zazitok

4. 6. 2019
Dagmarh007

Prístup pani doktorky, je to vzdelaná žena bolo mi všetko vysvetlené, hlavne som sa výborne cítila počas celého víkendu.

3. 6. 2019
Sk

vyšetrenie som nal doporučené od mojej lekárky z kanady, ktorá potrebovala vedieť čísla, ktoré stroj vyhodil.. pani „doktorka“ si zapisovala všetky výsledky a zapísala si 3× A4 výsledkov. Čakal som že sa tieto čísla premietnu aj do finálnej správy… v tej však bolo iba niekoľko riadkov, ktoré by napísal hocikto..a polovica správy boli iba odkazy na lieky, ktoré by som si od nej mohlo kúpiť. V bratislave je těchto ľudí viac, takže odporúčam skúsiť niekoho iného… radšej zaplatiť viac a dostať serióznu správu… toto je iba biznis.

viem že pani doktorka sa teraz bude odvolávať na to, že sme sa tak nedohodli a že jako može niekto na diaľku vedieť usúdiť niečo z čísel… osobne… ona tú svoju zprávu napísala tiež iba na základe tých čísel, ktoré jej dal stroj… takže táto výhovorka nemá ani hlavu ani patu.

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 2 rokmi

Žiadne "lieky" som Vám na predaj neponúkala, v správe sú uvedené 2 doplnky výživy aj s príslušným odkazom na web stránky.
Proti lžiam, nepravdám a agresivite sa brániť neviem , preto moja odpoveď na ostatné invektívy, aj vo Vašej mailovej komunikácii je - BEZ KOMENTÁRA

27. 5. 2019
Viera

vysoko profesionálny prístup

25. 1. 2019
Katarina

Pani doktorka velmy milá ústretová všetko pekne vysvetlila pri rôznych zdravotných problémoch kúpila som kupóny pre mňa a priateľa hodnotím aj zanho. Celkový dojem bol príjemný pani doktorka vie čo hovorí je to kapacita. Naozaj odborníčka to čo nám nepovedali alebo nás neinformovali naši lekári ohľade nášho zdravia pani doktorka nám to ochotne vysvetlila. Prostredie príjemné bez hluku. Kúpila som si tam aj produkt pre moje zdravie cenovo ok. V ponuke má rozne produkty daju sa zakúpiť aj u nej priamo po biorezonanci. Na fyzické a psychické zdravie 🍀 hodnotenie stavu organizmu celkovo tela psychiky a aj aury. Ak si chcete zlepšiť zdravie Biorzonancia celkovo pre zdravie vo všetkých smeroch odporúčam a určite sa ešte vrátim pomáha nám to 👍 ďakujeme 🙂

14. 9. 2018
Paulína

Príjemná pani doktorka ktorá všetko vysvetlí dá sa s ňou porozprávať na každú tému a vie poradiť.
Biorezonancia je bezbolestná max môže vyvolať zimomriavky. Je možné ju absolvovať aj v prípade že je človek po operácii kĺbov a ostali mú šraubičky alebo iné kovové podložky. Je nutné to však oznámiť vopred pretože sa troška mení zapojenie prístroja.
Myslím že výsledok vystihol to ako som sa práve cítila a zistila som čomu sa vyvarovať a ako so sebou pracovať aby bolo moje telo zdravé.

26. 8. 2018
Anonym

Len bioelektro placebo efekt ktory sa rozchadza s klinicky overenými lekarskymi testami v niekolkych bodoch. Nizka empatia a slaba ochota prisbosobit ponukane sluzby a komunikaciu ku klientovi za tie ceny co pani pozaduje. Kvalita naprogramovana.

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 3 rokmi

Alternatívna medicína sa nemôže zhodovať s výsledkami "overených lekárskych testov", pretože je to alternatíva a tu platia iné zákonitosti, ktoré ste neboli schopná pochopiť, ani akceptovať.
Komunikácia z Vašej strany bola od začiatku problematická, pri objednávaní ste neboli ochotná povedať mi zo strachu z odpočúvania svoje meno a nepochopili ste ani, že žiadny biorezonančný softvér Vám nevytlačí výsledky krvných testov, ako ste ich odo mňa požadovali. Ako sme sa nakoniec zhodli, treba sa zamerať na odstránenie psychických blokov, ktoré, ako ste sami uznali, ovplyvňujú negatívne Váš život

25. 4. 2018
Kvétoslava

Prostredie, prístup

24. 4. 2018
Mária

Profesionálny prístup, príjemná atmosféra, veľa dôležitých informácií pre zdravie.

18. 4. 2018
Valeria139

Prostredie podniku príjemné krásne, lokalita vynikajúca, dohoda dátumu voucheru vynikajúca, pani doktorka milá a ústretová.
Ďakujeme

8. 2. 2018
Konecnaj

Dostupna lokalita, komunikacia na urovni, vysoka odbornost, profesionalita, casova presnost terminu

2. 1. 2018
Terézia

Prístup pani doktorky, v kľude v pohode vysvetlenie čo robí
dobré rady do budúcna

2. 1. 2018
Jana

Dostupnosť na lokalitu je možná aj MHD, ale aj autom. Od MHD zástavky sa kúsok človek prejde. V budove bolo recepcia, kde Vás pani usmernila ku výťahu. Potom Vás už privítala pani, ktorá s Vami viedla dialóg, pričom so zapisovala poznámky. Samotné „vyšetrenia“ resp. dignostika prebiehala tak, že monitor od PC bol aj Vám k nahliadnutiu, avšak vyznať sa v danej aplikácii bolo pre mňa nemožné. Namerané hodnoty, resp.výsledky korešpondovali s realitou, škoda len že sa mi neušiel voucher s liečbou.

Mám z diagnostiky nejaké výsledky, avšak neviem s nimi ďalej pracovať, bolo by fajn mať voucher len s liečbou.

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 3 rokmi

Je mi ľúto, že ste moju prácu zhodnotili ako vedenie dialógu a zapisovanie si poznámok. Dostali ste množstvo odborných informácií, interpretovaných tak, aby ich aj laik vedel pochopiť.
Vzhľadom na Vaše nie ľahké problémy, ktoré ste prežili, snažila som sa "vypichnúť " to najdôležitejšie, čo by viedlo k odstráneniu Vašich problémov. A tým najdôležitejším, tam, kde treba začať, bola úprava životosprávy, t. j. liečba stravou, aby sa Vám dostal do normálu metabolizmus, najmä tukov, a aby Vaša extrémne kolísajúca hmotnosť nespôsobila v budúcnosti zdravotné problémy, ktoré ste prekonali. Opakovala som Vám to slovne viac krát. V záverečnej správe ste ako doporučenie dostali nastavenie správnej výživy a životosprávy odborníkom, známym lekárom v ambulancii klinickej výživy. Ja nie som výživový špecialista. Biorezonančná terapia Vám bola doporučená ako podporná liečba - citujem- prípadne biorezonačná terapia.
Samostatný voucher len s terapiou nie je možný.
Klientom, ktorí chodia ku mne na terapie, sa vždy robí nová diagnostika a následne terapia, pri každom jednom stretnutí. Voucher aj s terapiou je možné zakúpiť aj v súčasnosti.
Keby Vám ešte nebolo niečo jasné, môžete ma kontaktovať telefonicky.

14. 12. 2017
Anonym

Dobra lokalita, lahka dostuonost, prijemny a profesionalny pristup. Dakujem

6. 12. 2017
Chalamovaeva

Pristup pani lekárky, vysetrenie aj liecenie

17. 11. 2017
Jana

Veľmi milá pani doktorka. Profesionálny prístup a všetko vysvetľuje zrozumiteľne. Som veľmi spokojná.

7. 11. 2017
Epocha123

Individuálny prístup, odbornosť a príjemná atmosféra.

-

18. 9. 2017
Ma66

Prístup bol na vysokej odbornej úrovni, samotný priebeh dobre zladený, časový harmonogram dodržaný.

8. 8. 2017
Stancikova

splnilo moje očakávania

17. 7. 2017
Anna

vsetko

prostredie nic moc

16. 7. 2017
Ma66

Prístup, dôslednosť.

15. 7. 2017
Helena

Áno, Spokojná som.

20. 6. 2017
Anna

Pristup, komunikácia

8. 6. 2017
Lenka

presnosť diagnostiky

2. 6. 2017
Mária

Veľmi príjemná pani doktorka, perfektne všetko
vysvetľovala každý úkon v priebehu terapie.
Jednoznačne stopercentný profesionálny prístup.

2. 6. 2017
Erika

Minimum písomných materiálov, človek si všetko nezapamätá …

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 4 rokmi

Dostali ste podrobnú správu aj s doporučeniami, tak ako to bolo spomínané v ponuke. Vytlačila som Vám graf energetického stavu Vašich orgánov. Žiadne písomné materiály, t. j. moje súkromné poznámky ,ako ste si ich odo mňa pýtali, nie sú klientom poskytované.

27. 5. 2017
brezinova

odborné a úplne ergo vyčerpávajúce vysvetlenie

vysledka sa nedajú porovnať, vysvetliť, či vyhodnotiť ako reálne zmeny

16. 5. 2017
Bernadetta

Prístup, ústretovosť, bola som veľmi spokojná.

16. 5. 2017
Maroš

Veľmi profesionálny a milý prístup a s procedúrou som 100% spokojný

5. 5. 2017
bea

Pristup a kompetencia pani Dr. Svolikovej v ramci diagnostiky a terapie. Ustretovost pri udeleni terminu. Urcite sa dozviete vela o svojom „ja“
Doporucujem.

1. 5. 2017
Milan

Ako problematické hodnotím to, že nebola zvolená reálna dĺžka ponuky v zľavomate, čím sa akumuloval taký počet záujemcov, ktorý ponúkajúca nie je schopná zvládnuť v termíne, ktorý si vyžaduje liečebný režim (dvojtýždňové opakovanie).

26. 4. 2017
Viera Uršula

Páči sa mi, že ide o „prezretie“ celého človeka, čo naše zdravotníctvo nerobí, ale lieči len parciálne časti ľudského tela.

Nepáčil sa mi záver vyšetrenia a liečby, kedy skôr než som stihla čokoľvek povedať, na výstupnom dokumente som mala napísané dávkovanie biorezonančného prípravku, ktorý predávajú vedľa v predajničke :-)

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 4 rokmi

Počas vyše dvoch hodín diagnostiky a terapie ste dostali množstvo informácií, takže sa mohlo stať, že ste opomenuli fakt, že na záver sedenia som Vám vysvetlila možnosť ďaľšej terapie, ktorá môže prebiehať aj doma, prostredníctvom biorezonančných bylinných prípravkov. Doporučený prípravok Vám bo testovaný pomocou softvéru, či je pre Vás vhodný, s koľko percentnou účinnosťou, a aké dávkovanie. Počas môjho písania záverečnej správy som Vám dala čítať príbalový leták k danému prípravku. Všetky doporučenia v záverečnej správe sú len doporučeniami, a Vy ako klient sa rozhodujete, či ich budete akceptovať.

11. 4. 2017
Hanka

áno bola som spokojná , mám pocit, že mi to pomohlo

26. 3. 2017
Kleuska

pacilo velmi, rozhodne odporucam uz objednat aj variantu s terapiou

19. 3. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.