Hodnotenie podniku  RNDr. Olívia Švolíková

4,6/5 (83 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Sk

vyšetrenie som nal doporučené od mojej lekárky z kanady, ktorá potrebovala vedieť čísla, ktoré stroj vyhodil.. pani „doktorka“ si zapisovala všetky výsledky a zapísala si 3× A4 výsledkov. Čakal som že sa tieto čísla premietnu aj do finálnej správy… v tej však bolo iba niekoľko riadkov, ktoré by napísal hocikto..a polovica správy boli iba odkazy na lieky, ktoré by som si od nej mohlo kúpiť. V bratislave je těchto ľudí viac, takže odporúčam skúsiť niekoho iného… radšej zaplatiť viac a dostať serióznu správu… toto je iba biznis.

viem že pani doktorka sa teraz bude odvolávať na to, že sme sa tak nedohodli a že jako može niekto na diaľku vedieť usúdiť niečo z čísel… osobne… ona tú svoju zprávu napísala tiež iba na základe tých čísel, ktoré jej dal stroj… takže táto výhovorka nemá ani hlavu ani patu.

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 2 rokmi

Žiadne "lieky" som Vám na predaj neponúkala, v správe sú uvedené 2 doplnky výživy aj s príslušným odkazom na web stránky.
Proti lžiam, nepravdám a agresivite sa brániť neviem , preto moja odpoveď na ostatné invektívy, aj vo Vašej mailovej komunikácii je - BEZ KOMENTÁRA

27. 5. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.