Hodnotenie podniku  RNDr. Olívia Švolíková

4,6/5 (83 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jana

Dostupnosť na lokalitu je možná aj MHD, ale aj autom. Od MHD zástavky sa kúsok človek prejde. V budove bolo recepcia, kde Vás pani usmernila ku výťahu. Potom Vás už privítala pani, ktorá s Vami viedla dialóg, pričom so zapisovala poznámky. Samotné „vyšetrenia“ resp. dignostika prebiehala tak, že monitor od PC bol aj Vám k nahliadnutiu, avšak vyznať sa v danej aplikácii bolo pre mňa nemožné. Namerané hodnoty, resp.výsledky korešpondovali s realitou, škoda len že sa mi neušiel voucher s liečbou.

Mám z diagnostiky nejaké výsledky, avšak neviem s nimi ďalej pracovať, bolo by fajn mať voucher len s liečbou.

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 3 rokmi

Je mi ľúto, že ste moju prácu zhodnotili ako vedenie dialógu a zapisovanie si poznámok. Dostali ste množstvo odborných informácií, interpretovaných tak, aby ich aj laik vedel pochopiť.
Vzhľadom na Vaše nie ľahké problémy, ktoré ste prežili, snažila som sa "vypichnúť " to najdôležitejšie, čo by viedlo k odstráneniu Vašich problémov. A tým najdôležitejším, tam, kde treba začať, bola úprava životosprávy, t. j. liečba stravou, aby sa Vám dostal do normálu metabolizmus, najmä tukov, a aby Vaša extrémne kolísajúca hmotnosť nespôsobila v budúcnosti zdravotné problémy, ktoré ste prekonali. Opakovala som Vám to slovne viac krát. V záverečnej správe ste ako doporučenie dostali nastavenie správnej výživy a životosprávy odborníkom, známym lekárom v ambulancii klinickej výživy. Ja nie som výživový špecialista. Biorezonančná terapia Vám bola doporučená ako podporná liečba - citujem- prípadne biorezonačná terapia.
Samostatný voucher len s terapiou nie je možný.
Klientom, ktorí chodia ku mne na terapie, sa vždy robí nová diagnostika a následne terapia, pri každom jednom stretnutí. Voucher aj s terapiou je možné zakúpiť aj v súčasnosti.
Keby Vám ešte nebolo niečo jasné, môžete ma kontaktovať telefonicky.

14. 12. 2017
brezinova

odborné a úplne ergo vyčerpávajúce vysvetlenie

vysledka sa nedajú porovnať, vysvetliť, či vyhodnotiť ako reálne zmeny

16. 5. 2017
Viera Uršula

Páči sa mi, že ide o „prezretie“ celého človeka, čo naše zdravotníctvo nerobí, ale lieči len parciálne časti ľudského tela.

Nepáčil sa mi záver vyšetrenia a liečby, kedy skôr než som stihla čokoľvek povedať, na výstupnom dokumente som mala napísané dávkovanie biorezonančného prípravku, ktorý predávajú vedľa v predajničke :-)

Vyjadrenie partnera
RNDr. Olívia Švolíková Pred 4 rokmi

Počas vyše dvoch hodín diagnostiky a terapie ste dostali množstvo informácií, takže sa mohlo stať, že ste opomenuli fakt, že na záver sedenia som Vám vysvetlila možnosť ďaľšej terapie, ktorá môže prebiehať aj doma, prostredníctvom biorezonančných bylinných prípravkov. Doporučený prípravok Vám bo testovaný pomocou softvéru, či je pre Vás vhodný, s koľko percentnou účinnosťou, a aké dávkovanie. Počas môjho písania záverečnej správy som Vám dala čítať príbalový leták k danému prípravku. Všetky doporučenia v záverečnej správe sú len doporučeniami, a Vy ako klient sa rozhodujete, či ich budete akceptovať.

11. 4. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.