splavovanie.com

Bratislava - Petržalka, Klokočova ul. č. 1

„- Super splav, aktivita na celý deň
- Pekné prostredie
- Dobrá komunikácia s prenajímateľom lodiek“
— Matúš, Pred 4 rokmi

„- Super splav, aktivita na celý deň
- Pekné prostredie
- Dobrá komunikácia s prenajímateľom lodiek“
— Matúš, Pred 4 rokmi

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e‑mailom.

O nás

Dvaja fanatici, ktorí sa zamilovali do vody a dlhé roky sa aktívne venujú vodáckemu športu. Radi by ukázali aj Vám, v čom je skryté jeho čaro. Staňte sa súčasťou ich neustále sa rozrastajúcej vodáckej rodiny. Vodáctvu sa venujú od r. 1981 (pôsobili ako inštruktori v rýchlostnej kanoistike na majstrovstvách SR), so splavmi začali ako prví na Slovensku v r. 1999 a klientskemu splavu sa venujú od r. 2001 – za ten čas so zákazníkmi absolvovali viac ako tisícku splavov.

splavovanie.com
Klokočova ul. č. 1, Bratislava - Petržalka, 851 01 (zobraziť na mape)

splavovanie.com

Klokočova ul. č. 1, Bratislava – Petržalka

Osobný kontakt je možný v lodenici na adrese: Klokočovej ul. č. 1, Bratislava V, každú stredu od 17:00 do 19:00 hod. 

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Hodnotenie podniku

4,9/5 (15 hodnotenie)
gabika

Perfektný výlet. Aj deti mali zazitok

Treba si nachystať dalsich 66€ za dopravu kanoe.

Matúš

- Super splav, aktivita na celý deň
– Pekné prostredie
– Dobrá komunikácia s prenajímateľom lodiek

- Doprava loďky nie je v cene voucheru (boli sme na to ale upozornení predom)
– Odporúčam si priniesť na splav všetko potrebné a hlavne dostatok vody – v Tomášove v penzióne pri štarte splavu predávajú vodu za nehorázne vysoké ceny…

Julia

Splav Malého Dunaja (Tomášov-Jelka) bol veľmi príjemným celodenným výletom, s možnosťou oddychu na brehu, opekaním na mnohých miestach (rybárske prístrešky a ohniská pri brehu). Splav je vhodný aj pre začiatočníkov, keďže prúd rieky nie je silný, ale makať treba niekedy o to viac, keďže človek má pocit, že je miestami na stojacej vode. :) Prostredie Malého Dunaja je nádherné, lužné lesy poskytujú krásne tiché miesta, množstvo zelene a takisto vtáctva a iných zvierat. Treba sa dobre vybaviť, zobrať veľa vody, nejaké to jedlo, šiltovky na hlavy, náhradné oblečenie – všetko schovať do vodotesného suda a výletík ako sa patrí. :) Na konci tejto trasy (cca po 5 hodinách) je možnosť najesť sa v reštaurácii na začiatku Jelky, takisto sa oplatí stráviť nejaký čas v koncovom bode pri mlyne v Jelke (je to tam pekné, takisto možnosť najesť/napiť sa).
Inštrukcie na začiatku boli na výbornej úrovni, aj začiatočníci pochopili, čo treba ako robiť, ako sa „nevykydnúť“, ako pádlovať a pod. Komunikáciu s predajcom hodnotím tiež veľmi pozitívne, či už email alebo telefón.

V cene nie je započítaná doprava, čo sa samozrejme nedá pri rôznom počte ľudí a rôznych trasách. Len viacerí si to asi nevšimnú. Nás bolo menej, tak cena trošku vyššia.