DoktorPRO

4,9 / 5 (17 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Napriek mojim velkym obavam z vyšetrenia prebehlo vsetko uplne nad moje ocakavania. Pan doktor Muransky bol velmi mily, profesionalny, velmi ma svojim pristupom ukludnil. Vsetko mi podrobne vo velmi prijemnej atmosfere vysvetlil. Cely personal od slecny na recepcii, sestricky a pana doktora boli velmi mily, priatelsky a profesionalny. Netreba mat ziadne obavy. A nakoniec bezproblemove parkovanie.“

Špecialisti medicínskeho centra DoktorPRO vykonávajú šetrnú a presnú diagnostiku prípadných narušení čreva. Hlavnou špecializáciou centra je proktológia – konkrétne nechirurgická liečba hemoroidov a análnych trhlín.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

https://doktorpro.sk
main@doctorpro.sk

Dnešné ponuky DoktorPRO

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku DoktorPRO

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 (17 hodnotenie)
Lubica

Napriek mojim velkym obavam z vyšetrenia prebehlo vsetko uplne nad moje ocakavania. Pan doktor Muransky bol velmi mily, profesionalny, velmi ma svojim pristupom ukludnil. Vsetko mi podrobne vo velmi prijemnej atmosfere vysvetlil. Cely personal od slecny na recepcii, sestricky a pana doktora boli velmi mily, priatelsky a profesionalny. Netreba mat ziadne obavy. A nakoniec bezproblemove parkovanie.

21. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Repciks

Moderné prostredie zdravotníckeho zariadenia, príjemné správanie zamestnancov, kultivovaná komunikácia

Vysychajúce (nepolievané) novo zasadené stromčeky v areále zdravotníckeho zariadenia

Vyjadrenie partnera
DoktorPRO Pred 6 dňami

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu i za Váš čas a ochotu podeliť sa o dojmy z návštevy nášho zdravotníckeho zariadenia. Kľúčová koncepcia našej medicínskej starostlivosti sa opiera o poskytovanie služieb, spĺňajúcich a garantujúcich európske kritériá a štandardy. Dbáme, aby sa naši pacienti cítili komfortne počas každej návštevy našej kliniky. Ďakujeme Vám za pripomienku ohľadne starostlivosti o zeleň v areáli nášho zariadenia, budeme sa usilovať o dôkladnejšiu starostlivosť o spomínané stromčeky. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO

13. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jozefroth1

Lekar bol úžasný všetko riadne povedal a vysvetlil

Vyjadrenie partnera
DoktorPRO Pred 6 dňami

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívne ohodnotenie nášho medicínskeho zariadenia. Dúfame, že informácie, ktoré ste obdržali od nášho lekára, budú pre Vás užitočné. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.

11. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
J

Príjemný a milý personál, vyšetrenie bolo bezbolestné. Lokalita veľmi prístupná a výhodou je aj, že pracujú aj v sobotu. Vrele odporúčam.

Vyjadrenie partnera
DoktorPRO Pred 26 dňami

Dobrý deň. Ďakujeme za výber kliniky DoktorPRO Bratislava. Pre mnoho ľudí je proktológia veľmi intímnou záležitosťou a práve preto je úlohou proktológa zabezpečiť individuálny prístup ku každému pacientovi a nadviazať s ním dôverný vzťah. Aj od porozumenia medzi lekárom a pacientom, dodržiavania všetkých odporúčaní lekára závisí výsledok liečby. Vždy radi pomôžeme každému pacientovi, ktorý sa na nás obráti s prosbou o pomoc. Želáme Vám veľa zdravia.

27. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Celkový prístup MUDr. Muránskeho ako aj celého personálu, absolvovala som už dva zákroky, oba bezproblémové

Vyjadrenie partnera
DoktorPRO Pred 26 dňami

Ďakujeme Vám za vysoké hodnotenie nášho lekára aj celého personálu. Lekár Muránsky má bohaté skúsenosti, jeho názor je vážený aj u iných odborníkov. Chceme zdôrazniť, že vzťah lekár – pacient je kľúčovým predpokladom pre dosiahnutie pozitívnych výsledkov liečby. Moderné zariadenie a technológie, spĺňajúce európske štandardy, sú ďalším kľúčovým predpokladom pre absolvovanie úspešnej liečby i pre uzdravenie. Medicínske centrum DoktorPRO je vybavené moderným diagnostickým zariadením, ktoré umožňuje rýchlu a presnú diagnostiku. Naši lekári sú odborníci v oblasti proktológie.
Nezabudnite dodržiavať pokyny lekára.
Prajeme Vám skoré uzdravenie.

22. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (5)