Hodnotenie podniku  Kozmetický salón Angelika

4,8/5 (268 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

veľmi rozritá pleť po čistení, mne takýto štýl nevyhovuje, mám pocit že sa vytlačili aj vyrážky ktoré neexistovali a asi týždeň sa mi z toho dáva dokopy pleť.

Vyjadrenie partnera
Kozmetický salón Angelika Pred 8 mesiacmi

Ďakujem, veľmi pekne za hodnotenie p. Nicolka. Vážim si váš názor. Mojou prácou nie je Vám ublížiť, ale pomôcť. Práve tie vyrážky, ktoré si vy nevidíte je mojou prácou odstrániť. A po hľbkovom čistení pleti som nezažila, že pleť by bola na druhý deň fit. Prepáčte, nie je to v zlom duchu povedané, ale mávam aj zákazníčky, ktoré majú bezproblémovú pleť a riešia hĺbkové čistenie, keď nie je potrebné čistenie, tak len zľachka sa prejdú pôriky a aby neutekali domov po polhodinke, tak majú ešte masáž tváre za cenu kupónu. Mávam zákazníčky, ktoré sa trápia veľmi kvôli pleti a majú aj nižší prach bolesti, musí ich to aj dosť bolieť pri čistení. Ďakujem ím ale zato, že sú veľmi trpezlivé, statočné, spolupracujú a rátajú s tým, že pleť nebude na druhý deň fit. Bolo by vhodné pre vás potom vybrať si v iných salónoch, ošetrenia také, kde sa zameriavajú, len na napr. relaxačne, masáž a pod). Ďakujem, Vám veľmi pekne za váš čas a pochopenie.
Prajem Vám, všetko dobré, nech sa Vám darí.
Koz/Angeli.

7. 12. 2020
Stela
26. 11. 2018
Barbora

Pani bola ústretová

Prácu ktorú robila nebola dosť jemná .

Vyjadrenie partnera
Kozmetický salón Angelika Pred 3 rokmi

Ďakujem za hodnotenie. So zákazničkou vždy komunikujem, určite som sa Vás opakovane pýtala či je to bolestivé alebo nad rámec vášho prahu bolesti. Zareagovať treba v daný moment. Stav vašej pleti vyžadoval dlhšie ošetrenie, ktoré som poskytla aj napriek prekročeniu časového limitu zahrnutého vo Vouchery. Hľbkove čistenie nie je masáž tváre a aplikácia iba masiek. Ak Vám to robí problém treba zvoliť inú alternatívu čistenia. Ďakujem veľmi pekne za pochopenie.

9. 8. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.