Hotel HILLS****

4,3 / 5 (172 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko od ubytovania az po personal na jednotku“

Hotel v Starej Lesnej spája silu tatranskej prírody s dokonalým pohodlím. S neopakovateľnou atmosférou a vysokou úrovňou poskytovaných služieb sa zaradil medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely nielen vo Vysokých Tatrách, ale aj na celom Slovensku.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel HILLS****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Michal

Vsetko od ubytovania az po personal na jednotku

Včera
Anonym

Na štyri hviezdičky vidím akurát wellness. Teda až na parnú saunu v ktorej bolo cítiť stuchlinu počas dvoch dní. Jedno veľké mínus. V izbách pavučiny, pri príchode boli otvorené okná aj keď vonku siahali teploty pod nulu. Taktiež vždy po upratovaní našej izby sme ich našli otvorené. Rušiť hosťov počas večere s učtenakmi za nápoje sa mi tiež nezdá vhodné. Pri návšteve hotelov s menej hviezdičkami sme to ešte nevideli. Možno nejaký nový trend z discobaru. Čo sa týka jedla celkom fajn, chýbala aspoň nejaká kuracina a viac ovocia. Nepočítam misu ovocia z konzervy a další deň ovocie, ktoré bolo položené v košíku. Naozaj by sa hosťom páčilo, keby bolo očistené a pokrájané. Celkový dojem z hotela je štandard na tri hviezdy, pretože vidno že hotel má svoje najlepšie roky dávno za sebou.

16. 1. 2018
Gabriela

Rozmanita strava, krasny vyhlad, blizko lyziarskeho strediska. Mnozstvo navigacnych tabul. Super personal

Nefungovali vsetky atrakcie v bazene

10. 1. 2018
Lenka

Bolo vsetko super aj bazeny aj jedlo aj pesonal .

10. 1. 2018
Michalo

uzasne jedlo

trochu starsi interier

15. 12. 2017

Ďalšie hodnotenie (59)