Koutská piváreň

4,4 / 5 (346 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prostredie. Obsluha. Pivo. Rebierka aj stalo van ie.“

Koutská piváreň je spojenie kvalitného jedla a vynikajúceho piva z rodinného českého pivovaru Kout na Šumave. Osloví vás zaujímavým interiérom, rýchlou a profesionálnou obsluhou i originálnymi jedlami pripravenými podľa vlastných receptov.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

http://koutskapivaren.sk
koutskapivaren@gmail.com
+421 948 654 432

https://www.facebook.com/koutskapivaren/

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Koutská piváreň

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Miloslav

Prostredie. Obsluha. Pivo. Rebierka aj stalo van ie.

Voucher ma platnost iba do konce marca a ja by som potreboval 3 vouchery kolienka a rebierka na april budem mat navstivit z Anglicka a vas podnik. Ma charakter pubu.

Dnes
Anonym

Jedlo bolo veľmi dobré. Aj prostredie a obsluha bola príjemná .

Aj napriek rezervácii sme museli čakať kým nám uvolnia náš stôl nakoľko bol obsadený. A je veľká škoda že sa nemyslielo na ľudí ktorý nepijú alkohol a pivá ktoré boli v cene kupónu sa nedali vymeniť za nealko.

Dnes
Anonym

Chuť rebierok a dobre pivo; dámska obsluha bola k zákazníkom veľmi milá

Mali sme 2 kupóny, neopytali sa nás, či to môžu dať na jeden podnos, automaticky sme to tak dostali. Zdalo sa nám že keď to takto skombinuju, zákazník dostane na podnose aj horšie odrezky s chrupavkami a tým pádom menej ako keby to doniesli dvom zákazníkom osobitne. Skúsime to nabudúce, uvidíme ako dopadneme.
Pánska obsluha – nezdvorile zaobchadzanie, nemožné použiť aplikáciu Trhacka bez toho, aby nevzniklo nedorozumenie – patrí sa byť viac informovaný keď už to ponúkate cez zlavomat

Dnes
Lydia

Výborné jedlo, výborná obsluha, príjemné prostredie

Včera
Lubomir

vsetko OK

18. 1. 2018

Ďalšie hodnotenie (95)