Chateau Šarkan***

4,4 / 5 (8 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásne tiché prostredie, pekne zariadený hotel, veľmi milý ochotný personál, úplne úžasná ochutnávka kvalitných vín a bezkonkurenčný pečený pstruh! Radi sa sem opäť vrátime.“

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Chateau Šarkan***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,4/5 (8 hodnotenie)
Anonym

Hotel výborný, personál ochotný, služby na úrovni.

Ochutnávka vína nebola ochutnávka, iba nalievanie vína, chýbala večera v rámci polpenzie. Chýbala sauna.

18. 12. 2017
Miroslav

Personal

Bez welness

21. 11. 2017
Silvia

Krásne tiché prostredie, pekne zariadený hotel, veľmi milý ochotný personál, úplne úžasná ochutnávka kvalitných vín a bezkonkurenčný pečený pstruh! Radi sa sem opäť vrátime.

13. 11. 2017
Milan

Krásne prostredie, skvelý personál. Určite sa vrátime!

Vyjadrenie partnera
Chateau Šarkan*** Pred 3 mesiacmi

Ďakujeme, budeme sa na Vás tešiť :-)

30. 10. 2017
Semesovamirka

Tiche prostredie, cisty hotel, mily personal, krasnela izba s terasou.

Nie su pripraveni na poskytovanie restauracnych sluzieb (napr. obed), v popise je uvedene, ze ponukaju pivo Erb, co nie je pravda. Na teraske mi chybal stol so stolickami.

Vyjadrenie partnera
Chateau Šarkan*** Pred 3 mesiacmi

V balíčku pre Zľavomat síce ponúkame polpenziu, ale nemali sme problém pripraviť jedlo aj pri Vašom príchode po 14:00. Myslím, že v tomto prípade to bola chyba komunikácie, lebo na požiadanie sme schopní aj ochotní obed pripraviť. Čo sa týka stoličiek a stola, tak tie sa na záhradnej terase nachádzajú, ak ste mysleli na terase, ktorá patrí k izbe, tak tie cez zimné obdobie uschovávame, ale tak isto na vyžiadanie by Vám boli k dispozícii. Čo sa týka piva ERB, tak to máte pravdu, stále sa zmienka o ňom nachádza na našej hotelovej stránke, ale už sa vykonáva náprava.
Ďakujeme pekne za upozornenie

23. 10. 2017

Ďalšie hodnotenie (0)