Hodnotenie podniku  obuvnadoma.cz

4,5/5 (1 358 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

nekvalitné, predražené

26. 10. 2019
Katarína

kupila som každe o číslo väčšie a napriek tomu su malé miesto 36 –37 a miesto 38 – velskoť 39, čo ekby výrobca udaval aj vnutornu dlzku? a darba nesedi s objednanou, svetlo modrá nebola objednaná ale hodne tmavšia farba

18. 8. 2019
Ivana

Zaujali ma farbou a váhou, sú veľmi ľahké oproti iným zdravotným papučiam, ktoré som doteraz zvyčajne kupovala.

Sklamali ma údajom, kde je na vrchu stielky písané, že je to kožené. Mám tie šlapky od Vianoc, teraz je júl a material sa vydral do látky, čo by u kože nebolo možné. V minulosti som kupovala zdravotné šlapky u zn. Santé alebo Protetika. Sú síce drahšie, ale nosila som ich v pohode aj 2 roky a viac. Nikdy sa mi nestalo, aby sa mi stielka vydrala do textílie a začali páchnuť ako u týchto šlapiek. Som sklamaná. Ale zrejme cena šlapiek zodpovedá kvalite.

10. 7. 2019
Miro

Veľmi meka peta, dobre tak akurát na ostrohy.

28. 4. 2019
Daniel

Farba zodpovedala ponuke, rýchle doručenie.

Ponožky sa mi vôbec nevidia byť teplé a pre mňa sú nenositeľné, keďže sú mi malé.

20. 12. 2018
Anastazia

Vypadajú a sú na dotyk ako z čínskeho obchodu. Takže nekvalita.

3. 11. 2018
anna

kvalita výrobku, umelá povrchová úprava, náklady na vrátenie tovaru do Čiech predstavujú 9 eur, čo by mi ešte navýšilo viac náklady na obstaranie za tovar, s ktorým nie som spokojná

24. 10. 2018
Miloslav

Velke a lacne vyzuvaju sa blbost ako papuce max

Vyjadrenie Zlavomat.sk
Pred 2 rokmi

Dobrý deň,

Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Pri objednávke tovaru máte nárok na reklamáciu, ktorú je však potrebné riešiť priamo s dodávateľom. Ak si prajete tovar reklamovať, zašlite ho dodávateľovi na adresu, ktorú nájdete v sekcii "Moje nákupy". Ak by s Vami dodávateľ nekomunikoval, pokojne nás kontaktujte na podpora@zlavomat.sk a my Vám s tým radi pomôžeme.

13. 2. 2018
Gabriela

Komunikácia s dodávateľom

Tovar nezodpovedá popisu v ponuke. Nie sú to zateplené topánky, Stieľka je skôr ozdobná a tenká. Navyše kvalita je podpriemerná, stielka z jednej topánky sa pri vyzúvaní vyťahuje, je zle pripevnená a vzhľadom k mojej dlžke nohy a že popis nezodpovedá tomu čo je v popise, tak mi poslali o číslo väčšie topánky vraj kvôli tej kožušine vo vnútri, ktorá je ozaj tenká a nie je si potrebné objednávať o číslo väčšie topánky.

24. 1. 2018
Zuzana

Poslali nesprávnu veľkosť, objednaná bola 43, poslali 38

Vyjadrenie partnera
obuvnadoma.cz Pred 2 rokmi

Dobrý den, velice mě mrzí, že došlo k takovému nedopatření. Samozřejmě boty můžete vrátit a my Vám pošleme správnou velikost. Napište mi na mail info@texbase.cz a domluvíme se na výměně. Přeji hezký večer! Linda Zvárová, Texbase, s.r.o.

3. 1. 2018
Eva

Čínsky lacný tovar.

2. 1. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.