Hotel Pod Zeleným Dubem

Bohumín, Nám. Svobody 37

„Skvelý darček od detí, pivné lázne boli výborné, dobrý servis aj personál a vynikajúce jedlo“ — Paulínka, Pred 6 mesiacmi

„Skvelý darček od detí, pivné lázne boli výborné, dobrý servis aj personál a vynikajúce jedlo“ — Paulínka, Pred 6 mesiacmi

O nás

Hotel Pod Zeleným Dubem
Nám. Svobody 37, Bohumín, 73581 (zobraziť na mape)

Hotel Pod Zeleným Dubem

Nám. Svobody 37, Bohumín, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Check in od 13:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Wellness
Vlastná reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Ľudovít

Všetko super , od recepcie , čašníkov , personál v pivných lazňach , skvelé ubytovanie veľmi chutna strava . Všetko na vysokej úrovni , odporúčam navštíviť super relax zo všetkým čo k tomu patrí :-)

Niet čo vyčítať , len ten čas že tu rýchlo letí :-)

Ľudovít

Veľmi pekný hotel v ktorom je veľmi dobrý a ústretový personál . Odpočinok v pivných lazňach je neuveriteľný relax ku ktorému patrí aj odpočinok na sennych lehatkach. V hoteli je kvalitný personál a aj kuchár je špičkový keďže jedlo bolo super chutné , taktiež sa tu podáva veľmi kvalitné pivo Oderberg ktoré odporúčam ochutnať tak ako aj pivnė lazne kde je konzumácia tohto pivá počas procedúr neobmedzená. Kto to tu zažije určite sa tu veľmi rád vráti tak ako aj my sa tu radi vraciame .

Jediná vec čo môžem spomenúť že v tak krásnom a príjemnom prostredí to tak rýchlo letí. :-)

Miki

Veľmi pekný hotel , kvalitné pivne lazne ktoré odporúčam navštíviť. Veľmi príjemný a ochotný personál. Doporučujem ochutnať kvalitné pivko a aj veľmi chutné jedlo, každý zákazník si určite vyberie , ponúka je dosť pestrá.

Niet čo vyčítať keďže tento pobyt je veľmi príjemný , akurát len to že to rýchlo ubehne :-)