Hodnotenie podniku  Reštaurácia Sokolovňa

4,5/5 (126 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Chutné meso zemla tiez ušla brusnicová omáčka a syr boli dobre. Ale máte čo robiť aby ste aspoň trochu mohli burgrom konkurovať ostatným prevádzkam.
1.hranolky som mala studené a zoschnute.
2.Poprosila som si bez paradajky a cibule samozrejme som to tam mala. 3.Poprosila som si omáčku a až po odchode som si všimla že mi bola nauctovana naviac aj keď vo vouchery už ju mám zaplatenu.
4. Nedostala som ani cibuľovej krúžky !!!!!
Zakupené sme mali aj steaky 2× boli dobre aj keď nikto sa neopýtal či máme záujem o prepečený alebo krvavý . Boli obe krvavé čo sa jednému môjmu hosťovi nepáčilo ale nesťažovali sme sa. Ako prílohu sme mali opekané zemiaky ktoré boli veľmi ale veľmi studené to sne už povedali časnicke ktorá nám ponúkla ich ohriať v mikrovlnke !!!!
Jeden steak sme si zakúpili priamo z lístka tak isto steak fajn ako prílohu steakove hranolky . Steak prišiel s americkými zemiakmi a keď sme povedali že sme objednali steakove hranolky čašníčka povedala že už niesu a odišla. Táto večera pre 4 ľudí stala 60€ . Myslím si že za 20€ na osobu si človek zasluzi niečo viac ako to čo nám ponúkla vaša reštaurácia a ako bonus na jedlo sme čakali hodinu a pol ( čašníčka povedala že kucharke bolo zle ) čo samozrejme akceptujem a viem pochopiť no čakala som ako ospravedlnenie aspoň kávu no žiaľ

Prajem vám ďalej vela šťastia a pracujte na sebe

27. 9. 2018
Samuel

Obsluha
Prostredie

Jedlo nevyzeralo veľmi lákavo (nerezervoval som ho telefonicky vopred, beriem do úvahy, no radšej mohli povedať, že nemajú dané suroviny než to čo nám doniesli, dúfam len , že to tak nevyzerá stále)
V bagete boli aj huby (v popise som si ich nevšimol )

3. 3. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.