Hodnotenie podniku  Reštaurácia Tarpan

4,3/5 (28 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Janko

Nátierka ako pozornosť podniku

Náš príbeh s touto reštauráciou je trochu dlhší. Prvýkrát sme prišli do reštaurácie bez rezervácie, kde nám oznámili, že nemajú mäso, lebo sme sa neozvali (pritom v kupóne bolo jasne uvedené, že rezervácia nie je potrebná). Tak sme sklamane a nahnevane odišli. Rozhodli sme sa napísať mail prevádzkovateľovi a podeliť sa s ním o našu skúsenosť a zároveň si rezervovať nový termín. Prešiel takmer týždeň, a reakcia na mail žiadna. Tak sme do reštaurácie zavolali, no opäť sme sa riešenia nedočkali. Až nám na ďalší deň zavolal prevádzkar s otázkou na kedy si chceme rezervovať stôl. Upozornil nás tiež, že dezert aký je v cene kupónu, už nebude a budeme si môcť vybrať z iných dezertov.

Môžem teda zhodnotiť, že polievka bola priemerná, hlavné jedlo podľa mňa dobré, a prekvapenie prišlo zas pri dezerte, kedy sme na výber nakoniec vôbec nemali, a čašník automaticky priniesol Somloi halušky (podľa mňa však skôr niečo, čo sa na ne len zďaleka podobalo). Čašník zrejme videl, že mi nechutilo, a nakoniec nás milo prekvapil aspoň tým, že nápoje išli na účet podniku. Keď sme odchádzali, reštaurácia bola prázdna, žiadne „Dovidenia“ od čašníkov, nič. Celkový dojem – zvláštny.

23. 4. 2018
Ivana

Polievka nam chutila.

Boli sme sklamani. Hlavne jedlo mala byt panenka v kruste. Ziadnu krustu som tam nenasla, okrem vyraznej blany, ktoru kuchar neodrezal. Ked sme to povedali casnikovi, tak on nam prisvedcil, ze blany neodstranuju a vzapati sa vratil z kuchyne a informoval nas, ze kuchar povedal ze panenku odblanil. V jedle mali byt aj konfitovane sampinony, tak tie som nasla 2 male kusky :( . Ako dezert bol suchy kolac a mal byt krem z vina, na ktory som sa tesila. Zial, ako krem bol tenky obschnuty pas, ktory sa nedal nijak zotriet z taniera. Ked sme si chceli objednat z jedalneho listka este ine jedla, tak nam casnik oznamil, ze nakolko je nedela, tak nemaju v podstate nic (len rezen), lebo varia uz len zo zvyskov, ktore zostali z tyzdna. Uf! Co viac dodat..... kedysi vyborna kuchyna, aj ked za trochu vyssie ceny a dnes zostali uz len tie ceny :(

15. 4. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.