Hotel Magnólia

Piešťany, Nálepkova 1

„hotel na úrovní, .., izby pekne, komfortne, upratané,
jedlo vynikajúce, welness výborny, aj masaže, virívka..super…vratime sa určite znova..,“
— Daniela, Pred 3 mesiacmi

„hotel na úrovní, .., izby pekne, komfortne, upratané,
jedlo vynikajúce, welness výborny, aj masaže, virívka..super…vratime sa určite znova..,“
— Daniela, Pred 3 mesiacmi

O nás

Hľadáte komfortný biznis hotel v centre mesta či romantické miesto na víkendový oddych? Hotel Magnólia s príjemnou atmosférou a všestrannou starostlivosťou o hostí, s ideálnou polohou v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany, odkiaľ je všetko na , , dosah ruky“ a zároveň na nábreží rieky Váh Vám umožní dokonalo si vychutnať Váš pobyt.

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Hotel Magnólia
Nálepkova 1, Piešťany, 92101 (zobraziť na mape)

Hotel Magnólia

Nálepkova 1, Piešťany

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Wellness
Vnútorný bazén
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 10 €/noc.
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Mgr. Milan

čistota, personál, program a výborná poloha v meste

problém s parkovaním – hotelové parkovisko plné, muselo sa parkovať na mestskom parkovisku.

KIKA

Strava bola v poriadku. čo sa nám páčilo bola vaňa na izbe aj keď kúpeľňa nezodpovedala podľa mňa 4*(vypadané špáry pri obkladačkách aj dverách, zelené točky na vani),

nepáčil sa nám wellnes, išli sme na pobyt s tým, že si ideme oddýchnuť, bazén malý na taký veľký hotel (bol nonstop plný starších ľudí), vírivku sme mali v rámci kupónu na pol hodinu sami pre seba ale medzi bazénom a saunami takže súkromia moc nebolo, ale to by až tak nevadilo ako to, aká je hlučná tá vírivka(akoby bolo zapnutých 5 vysavačov naraz), tam ste si nepočuli vlastné slovo a keďže to bolo hneď pri bazéne a saunách tak o nejakom oddychu sa hovoriť nedalo, dokopy asi 5 lehátok a 1stol so 4 stolickami pri bazene pri saunách 1stol so 4 stolickami, takze toto ozaj nie je hotel na wellnes oddych, pretože tusa buď v bazene nemate kde pohnúť alebo vam v celom wellnese hučí vírivka alebo si po saune nemáte ani kde sadnúť a oddýchnuť. chceli sme si zajednať aj masáž, pani nás asi 3 krát odbila s tym ze mame prísť neskor lebo ze maju prist aj iný hostia ktorí majú masaž v cene kuponu a najskor sa musia zahlasit ti, tak sme sa potom na to vykaškali a masaž si ani nedali. Isto teda tento hotel neodporúčam ak idete za oddychom a wellnesom. Tenké steny na izbách okolo 23.00si začal vedľa nás niekto napúšťať vaňu a bolo to akoby v našej kúpeľni. Pri každom spláchnutí záchoda v inej izbe sme to počuli aj na našom wc.

Janka

Strava

Welnes a platene parkovisko