Grandhotel Stamary****

Zakopane, ul. T. Kościuszki 19

„Luxusné večere
Relatívne blízko centra
Parkovanie v dvore
Parádny detský kútik aj preliezka na dvore“
— Anonym, Pred 8 mesiacmi

„Luxusné večere
Relatívne blízko centra
Parkovanie v dvore
Parádny detský kútik aj preliezka na dvore“
— Anonym, Pred 8 mesiacmi

O nás

Grand Hotel **** Stamary v Zakopanom  sa nachádza pri hlavnej tepne vedúcej do centra hlavného mesta horských športov i oddychu. Grand Hotel **** Stamary získal špeciálne ocenenie za osobitnú srdečnosť voči najmladším hosťom a certifikát „Hotel priateľsky k deťom“. Rodiny s deťmi sú preto vrelo vítané a hotel Grand Hotel **** Stamary je uspôsobený tak, aby bol bezpečným a atraktívnym pre najmladších hostí. 

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Grandhotel Stamary****
ul. T. Kościuszki 19, Zakopane, 34-500 (zobraziť na mape)

Grandhotel Stamary****

ul. T. Kościuszki 19, Zakopane, PL 🇵🇱

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko
Fitness
Vnútorný a detský bazén
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá nie sú povolené
Sauna
Vírivka
V blízkosti aquaparku
V blízkosti zjazdovky

Hodnotenie podniku

4,8/5 (121 hodnotenie)
Kristína
Mikulas

Hoci sme si zakupili a na voucheri mali napisane, zeje pre 2 dospele osoby s PP, 1 dieta 4 roky s narokom na lozko a polpenziu a 1 dieta bez naroku na lozko a PP, tak nam hned pri 1 veceri povedal hlavny casnik, ze dieta tu polpenziu v cene nema a mame si ked tak vybrat z detskeho listku a zaplatit…co som aj spravil 1vy vecee a hned poslal dotaz na zlavomat, ktory mi po mesiaci dpisovania si s nimi v asi tyzdnovych intervaloch najprv napisal ze mi tu jednuzaplatenu veceru hotel vrati spat na ucet (dalsie sme si nedali lebo toho bolo dost aj tak), no ked som im poslal pozadovsne cislo uctu, tak mi zas napisali ze mi to neposlu spat lebo som to mal reklamovat s peciatkou hotela na mieste ci co-by som tao aj spravil, keby mi zlavomat vcas odpisal, ked som tam bol 4 dni a staznost som poslal hned 1vy. Inak je hotel vyborny, ale toto zavadzanie zakaznikov ci uz umyselne alebo chybou v zadani ponuky je podla mna neakcepovatelne. Je to este horsie o to, ze sam zlavomat uznal ze ponuka je chybna, ale zaroven sa vyvinuje ze su len sprostredkovatel. Tak pozor na ich ponuky…!

Anonym

Luxusné večere
Relatívne blízko centra
Parkovanie v dvore
Parádny detský kútik aj preliezka na dvore

Wellness v obmedzenom režime
Raňajky musel naberať personál a tak vzniká trocha chaos lebo v rýchlosti, zdialky a po poľsky si musíte vybrať čo Vám chuti.