Tento podnik ohodnotili už 47 zákazníkov

Prazenkamartina
5. 5. 2019
3,0/5

Kozmetička Karin bola príjemná, tá môj prvý dojem vylepšila. Ošetrenie bolo v poriadku. Akurát názov je trošku zavádzajúci, nejde o hĺbkové čistenie ale naozaj iba o ošetrenie.

Prvý dojem hneď pokazila dáma na recepcii. Oznámila mi, že zlavomat má nejaký problém a musím sa ešte dnes preukázať, že som voucher zaplatila, pričom som jej ho dala vytlačený. Druhý voucher som kúpila ako darček a keď som si predstavila, že by obdarovaná osoba mala s darčekom takéto naťahovačky, nebola som nadšená. Naviac, keď som jej dala dodatočnú otázku, ani na nepočúvala, hrala sa s mobilom. Buď nám smolu na recepčné alebo… A nechápem prečo obťažujete riadne platiaceho zákazníka so svojimi problémami. Zamyslite sa nad tým.

Dominika
20. 4. 2019
1,0/5

Necítila som sa príjemne, čudné otázky a pripomienky pani kozmetičky.

Alena
17. 4. 2019
4,0/5

prostredie krásne, v salóne však vypli kúrenie, bolo tam chladno aj p. kozmetičke, ktorá sa mi ospravedlňovala, že jej je zima a ma studené ruky…

O nás

Salón s výbornými hodnoteniami nájdete priamo v centre mesta – v pasáži hotela Max Plaza. Samozrejmosťou je profesionálne odvedená práca s kvalitnou kozmetikou.

Hotel MAX PLAZA - Kozmetika

Štefániková 21/111, Trnava

Hotel MAX PLAZA – Kozmetika

Štefániková 21/111, Trnava

Vybavenie a služby

Wi‑Fi zadarmo