Villa Vodička

Piešťany, Námestie Slobody 23

„Všetko – vila, wellness, milí, ústretoví a pozorní majitelia a personál… koláč, káva, rum, … čistota, vôňa, izba, …👍👍👍👏👏👏👌👌👌“ — Lucia, Pred 6 mesiacmi

„Všetko – vila, wellness, milí, ústretoví a pozorní majitelia a personál… koláč, káva, rum, … čistota, vôňa, izba, …👍👍👍👏👏👏👌👌👌“ — Lucia, Pred 6 mesiacmi

O nás

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Villa Vodička
Námestie Slobody 23, Piešťany, 921 01 (zobraziť na mape)

Villa Vodička

Námestie Slobody 23, Piešťany

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty
Domáce zvieratá zadarmo. (po dohode s recepciou)
Sauna
Vírivka
V blízkosti vody alebo kúpaliska

Hodnotenie podniku

4,9/5 (78 hodnotenie)
Stanislav

Villa Vodička je nadherným príkladom ako robiť hotelierstvo na Slovensku s dušou a pro-zakaznícky. Ubytovanie je vkusne zariadené a cit majiteľa pre detail je vidno v každom rohu a každom kuse nábytku. Modrá izba je pekne zariadená, útulná no a posteľ tá je svetová. Raňajky boli chutné, pekné a bohaté.
Samostatnou kapitolou je wellness – krajší som ešte na Slovensku nevidel. Je vidno, že je o neho starané, je čistý a všetko funguje.
Rád by som vyzdvihol aj pohostinnosť pána majiteľa a jeho kolegyne, ktorí nám počas pobytu dávali najavo, že sme vítanými hosťami a chcú sa o nas postarať čo najlepšie a k našej spokojnosti. My sme naozaj taký pocit mali, bolo nám potešením a radi sa sem vrátime.

Monika

Podnik je velmi krásny. Majitel pán Vodicka, ale aj personal nás velmi milo privitali. Mali sme modru izbu a velmi sa nam pacila, je velmi romanticky zariadena ako na vebovej stranke to vsetko vyzera. Ranajky nam velmi chutili a cítili sme sa tam ako doma. Wellnes sa nam tiez velmi pacil velmi dobre sme si tam oddychli. Urcite sa tam este v novom roku vratime a tesime sa na stretnutie s panom Vodickom a celym personalom dakujeme za krasny pobyt u Vas.

Monika a Kristian

Adriana

Všetko bolo na 100% ako vždy. Radi sa sem opäť vrátime ☺️