Victour

Bratislava - Ružinov, Tomášikova 26

„Všetko super :-)“ — Soňa, Pred 21 dňami

„Všetko super :-)“ — Soňa, Pred 21 dňami

O nás

História Victour sa začala písať rokom 2014, kedy bol po prvýkrát organizovaný projekt Tábor na ranči. Tento tábor sme pre Vás pripravili dva roky po sebe, a zakaždým sme zaregistrovali väčšiu účasť, no najmä spokojnosť z Vašej strany. Pre jeho veľký úspech, sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o iné tábory, ktoré budú robiť a robia deťom veľkú radosť a prinášajú množstvo zážitkov.

Victour
Tomášikova 26, Bratislava - Ružinov, 821 01, Tábory organizované CK Victour sa konajú na rôznych miestach (presné adresy konania jednotlivých táborov sú uvedené vo variantoch) (zobraziť na mape)

Victour

Tomášikova 26, Bratislava - Ružinov, Tábory organizované CK Victour sa konajú na rôznych miestach (presné adresy konania jednotlivých táborov sú uvedené vo variantoch)

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Berieme karty

Hodnotenie podniku

4,4/5 (5 hodnotenie)
Martina

Podľa názvu tábora, miesta kde sa tábor konal, úvodnej fotografie a hlavne popisu, som predpokladala, že pôjde o „koníkový“ tábor, kde deti prídu do kontaktu s koňmi a budú aj jazdiť. Žiaľ veľké sklamanie, lebo deti jazdili na konikoch len 1× na návšteve v Ba ZOO.

Soňa

Všetko super :-)

Janka

Dcéra bola druhý rok a veľmi sa jej páčilo.