Hodnotenie podniku  Hotel Montfort

4,5/5 (671 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Dominik

+ Lokalita, tiché prostredie (Ak tam práve neplakalo nejaké dieta) = Lepšia voľba Adult Friendly
+ Aktivity na vyplnenie voľného casu (Bowling, Basket, Pingpong…)
+ Super pristup personálu
+ Krásny výhľad z hotelovej izby

- Vzdialenosť od Vysokých tatier
– Čistota ?? (Hotelové prostredie pôsobilo čisto, až na wellness, špina v okoli bazenu)
– Wellness ?? (Príliš maly pri takej kapacite hotela)
– Slabá ponuka Alko/Nealko
– Stav hotela (Skla na balkónoch poškodené, steny v izbách poškodené, miestami to pôsobilo ako stary hotel ktorý sa hra na moderný)

14. 7. 2021
Richard

výhľad na peknú prírodu

chýbal balkón, problémy pri otváraní okna, niektoré sauny mimo prevádzky, wellness celkovo priemerný až podpriemerný

13. 7. 2021
Mgr. Dara

- pekná okolitá príroda a výhľady z hotela, jedlo chutné prvé 2 dni potom sa vám zdá, že sa veľmi neobmieňa, celkové hodnote 2/3, v blízkosti hotela Belianska jaskyňa a taktiež ždiarske penzióny a reštaurácie, odporúčam predĺžený víkend alebo pobyt 3–4 dni

-nefunkčné sauny, prospela by renovácia hotela, chýba parkovisko, vonkajší vzhľad a upravenejšia zeleň, jedna funkčná vírivka, vrzgajúca posteľ

1. 7. 2021
Anna

Pekná príroda, okolie, ticho, ústretový personál.

Vrzgajuce postele, na ktorých sa spalo katastrofálne, veľmi slabý welnes a ešte aj tak 50% sáun nefungovalo. Hotel má 4 hviezdičky ale je to veeeeelmi nadhodnotene. Veľké sklamanie.

22. 6. 2021
Michal

velke izby, super vyhlad a priroda

spoplatnene napoje na veceri, sluzby – bar a rekreacne centrum, polovica wellnessu mimo prevadzky, male parkovisko

15. 6. 2021
Marek

Prostredie je pekné, hlavne výhľad na vrchy Tatier. Tiché prostredie bez hluku. Obsluha hotela je celkom príjemná. Izby sú dostatočne priestranné po rekonštrukcii. Stravu hodnotím priemerne, polievky asi boli chutnejšie ako hlavné jedlá. 😏 Bowling, pinpong, squash super. Welness: príjemná teplá voda v bazéne.

Welness: šmýkľavka odlupená farba na požiadanie bola spustená. Vadila mi prilepená žuvačka na zemi asi tam bola dlhšie. Neodnesené poháre pod ležadlom ešte z minulého dňa. Iba dve sauny voda vo výrivke ani náhodou nemala 36 'C. Recepcia: diery v strope prelepené páskou. Herňa:nefunkčný vzdužný futbal, poškodené palice na biliard. Na izbe by som ocenil tvrdšie madrace a kvalitnejšie prístelky. Hotel toho veľa neponúka pre vonkajšiu zábavu. Vonkajšie ihrisko pre šport by som ocenil. Budova zo zadu – nejaké nepekné skladište pri chodníku. Aspoň nakúpiť bicykle a ponúknuť ich ako službu hosťom 😏? Viac sa usmievať na recepcii 😀.

5. 6. 2021
Jozef

Prostredie

Starsi areal, vzdy chybalo nieco na veceri bud taniere alebo jedlo

12. 10. 2020
Tomáš

Prístup na recepcii je profesionálny a na úrovni.

Neviem kde by som začal:
1. poťahy na stoličkách v jedálni vo 4* hotely sú totálne nevkusné.
2. koberec a obrusy v jedálni sú pravdepodobne z obdobia 90.-tych rokov.
3. čašníci nevkusne oblečený.
4. nenechajú Vás pokojne dojesť. Hneď ako odbije koniec večere, začnú zbierať neskonzumovanú večeru a rušia pritom hlukom.
5. fľaky na koberci v izbe.
6. wellness malý, sauny bu potrebovali rekonštrukciu. Pitný režim nulový, iba čistá voda do plastového pohára.
7. vypálené žiarovky na izbe.
8. problém s odtokom vody zo sprchového kúta.

Každopádne som bol prvý krát a posledný krát.

12. 10. 2020
Máté

Pekný výhľad na hory.

Vo vnútri to vyzerá ako zo socíku. Smrad v celom hoteli. Vonku 20+ stupňov a kúrenie zapnuté na plno, nedá sa vypnúť. Keď som zavolal na recepciu, tak mi povedali, že pošlú údržbára. Nikto neprišiel. Neskôr keď som sa opýtal čo s tým, tak mi vraveli, že tak to je nastavené, nedá sa to zmeniť, nech otvoríme okná. Samozrejme na oknách žiadna sieťka proti hmyzu.. Vo wellness je jedna malá vírivka, do ktorej sme sa ani nedostali, keďže bola celý čas obsadená. Tešili sme sa aj na soľnú saunu, no bohužiaľ, tá bola zavretá/nefunkčná. Večera nič moc, malý výber, jednoduché jedlá. Na raňajky už mali lepší výber, ale našli sme hmyz v chlebe. 4* si určite nezaslúži.

14. 9. 2020
Jaroslav

Nádherné prostredie
Vybavenie hotela
Wellness

Od 4* hotela som čakal viac
Servis na izbe bol biedny- neuložené postele, neumyté poháre, proste nič a to po každej noci.
Vzdušný hokej rozbitý
Pingpongové rakety rozbité
Na squash sme čakali pretože pri kurte boli iba rozbité rakety a nové musel recepčný hľadať hodnú chvilu. Čo mu ale musím uznať snažil sa.
Jednoducho 4* si nezaslúžia

29. 8. 2020
Anonym

Kludné prostredie, bohužiaľ všade ďaleko.

Ak by sa jednalo o penzión, služby, jedlo a vybavenie by boli skvelé. Keďže sa jednalo o 4* hotel, musím hodnotiť ako slabší priemer. Za 3 dni nám nevymenili ani jeden uterák (chceli sme vymeniť len ten pod nohy na zem). Jedlá boli chutné ale malý výber, nie všetky sauny funkčné. Zažil som prvú saunu v ktorej nám bolo chladno. Stolnotenisové rakety by chcelo vymeniť za nové. Nulová podpora od personálu pri bowlingu. Pivo drahšie ako na skalnatom plese ;)

21. 8. 2020
Oľga

Lokalita je nádherná, ani s objednaním termínu problém nebol. Tento pobyt som kupovala ako prvý z našich výletov ešte v čase keď boli hotely zatvorené, aj s cieľom podporiť slovenský cestový ruch a veľmi som sa na neho tešila, mal to byť zlatý klinec našich výletov po Slovensku. Nakoniec dopadol ako najhorší z tých čo sme absolvovali a v porovnaní napr. s 3* Pierisom, by mu stačili 2*, nie 4*.

Veľa:
Všetkých hostí považujú za možných zlodejov – viď. foto nižšie, komukoľvek som tú fotku poslala, všetci známi tvrdili, že sa s tým nikde ešte nestretli, aj na robotnícku ubytovňu by bolo tak ironické privítania drzé.
4* hotel nemá na raňajky hriankovač, žiadne sladké pečivo k raňajkovej káve, 1 druh chleba a 1 druh pečiva – rožok, ale hodinu pred koncom termínu na raňajky už bol len chlieb.
Ostatné sa môže zdať subjektívne – napr. oveľa slabší a menej chutný výber jedál ako v hoteli Pieris, ktorý mal o * menej, puch oleja z kuchyne bolo cítiť aj na chodbe s izbami o 2 poschodia vyššie, gýčovité umelé kvetiny pri bazéne, vyblednuté zo slnka, lacná renovácia chodieb a izieb (neporovnateľná napr. s Grand hotelom v Starom Smokovci alebo hotelom The Grand Vígľaš), krásne bolo len pôvodné vybavenie časti reprezentatívnych interiérov evidentne ešte zo „socíku“, vtedy to asi urobili dostatočne reprezentatívne a kvalitne ako pre vládny hotel, takže je to fajn ešte aj v súčasnosti), nedokonale čisté WC pri prevzatí izby (aj som ho odfotila, ale asi radšej nepošlem), žiadne informácie vopred o okolí (napr. že za hotelom je prezidentský lovecký zámoček a dá sa vopred objednať časenka na prehliadku – v čase pobytu boli už rezervované vstupy až do konca augusta a až keď som sa spýtala, či nemajú ako susediaci hotel nejaké vstupenky pre ubytovaných hosti, tak povedali, že majú na deň vstupu 10, ale že už vlastne sú rozobraté (napr. z Vígľaša som hneď pri rezervácii dostala mailom info o všetkých možných službách hotela a výletoch do okolia, tak som dopredu naplánovala program pobytu a dohodla termíny masáži, jazdu na koni v Masarykovom dvore, atď., tu akékoľvek info vopred absentovali, len čo som si prečítala na izbe z hotelovej knihy, alebo sama našla). Kvalita wellness sa s Permonom samozrejme nedá ani zďaleka porovnať, ale bolo by fajn, keby aspoň bylinkové sauny trochu voňali po bylinkách. Ak iný hosť bol po prvý raz v takomto „lepšom hoteli“, mohol byť napriek všetkému aj z tohto „unesený“. My sme tiež boli, ale len z okolia, čo nie je zásluha vedenia hotelu a nie sme rozmaznaní, len máme dobré skúsenosti z iných hotelov a ich prístupu ku klientom, aj pred covidom, aj z tohto leta. Toto bol najhorší 4* hotel, fotka hovorí za seba, ešte že to nenapísali v cudzích jazykoch, d e h o n e s t u j ú hosťov !
Nedali nám pri odchode žiadny dotazník spokojnosti, takže keď sa na recepcii pri odchode formálne spýtali, či bolo všetko v poriadku, fakty ako hriankovač, chýbajúce pečivo a „cenník suvenírov z izby“ som im aspoň ústne povedala, že to nie je hodné hotela ani s menším počtom *.
Do tej lokality určite ešte chceme ísť, nádherný kraj, ale v tomto hoteli sme sa necítili dobre. Takže veľmi výstižné – povedz to fotkou!

19. 8. 2020
Michal

Lokalita krásna, tiché prostredie nádherná príroda, neobmedzený wellness, výhľad

Ceny v reštaurácii, Okolie hotela zanedbané, rozbité chodníky, opadana omietka, chýbajú lavičky, personál sa síce snažil bol príjemný no neskutočne pomalý keď ste si k večeri objednali pitie doniesli vám ho až keď ste už dojedali a to bolo obsadenie hotela možno len 1/3 čiže vela ľudí nebolo. Upratovačka nám nebola schopná dva dni upratať izbu, doniesť hygienické potreby a ani vymeniť uteráky aj keď sme jej ich nachystali, wellness bol veľmi malý. V celku hotel zarába hlavne na výhľade ktory je na každej fotke v ponuke. Štyri hviezdičky by som mu nedávala zažili sme už oveľa lepšie služby aj v penziónoch.

18. 8. 2020
Jakub

V saunách sa málo parilo, asi raz za desať minút pustili paru a ak práve niekto vošiel dnu tak ju celú vypustil takže som tam sedel aj pol hodiny aby som z toho niečo mal. Na izbe nám nešla teplá voda tak sme volali na recepciu že čo sa stalo tak nám povedali že nám pošlú údržbara, po pol hodine nikto neprišiel tak voláme znovu a pani na recepcii nám oznámil že majú asi nejakú poruchu. museli sme sa teda osprchovať v studenej vode. Všeto sa dá pochopiť, ale čakali sme nejakú kompenzáciu na to že je to štvor hviezdičkový hotel.

10. 8. 2020
Erich

V blízkom okolí hotela nie je nič…

19. 7. 2020
Anna

Krásne prostredie avšak naokolo nič nie je maximálne prechádzky na samote .. pár km autom je však možné dostať sa do tatier alebo do zakopaneho

Hotel má potenciál avšak momentálne absolútne nie je hoden 4* a tej ceny .. pre nás sklamanie welnes nonstop zasvietenie svetla .. plno much.. nedobra vôňa skôr smrad … jedlo veľmi slabucke avšak dalo sa vybrať no na 4* to nie je .. a za tie peniažky to naozaj nestojí už sme boli v lepších aj 3* aj 2* a aj za o dosť menej peňazí . Krásny vyhlad na prírodu ale to je bohužiaľ všetko mrzí má to

9. 7. 2020
Ľubomira

Veľmi sme boli spokojní s prechodovou izbou, ešte sme sa s týmto nestretli. Personál bol veľmi úctiví a slušní, izby boli čisté

škoda že pri hoteli na tej veľkej lúke nie sú lavičky, chodník a niečo pre deti , ale aj pre dospelých na športovanie

8. 7. 2020
Danka

Vcelku dobré wellness, menší bazén, ale ak prídete v tom „správnom čase“, dá sa aj zaplávať. Je tam viacero sáun, čo padlo príjemne. Izba vcelku OK, priestranný balkón so stoličkami, chýbal však stolík na kávu/čaj. Veľká vaňa, kozmetika OK.
Úchvatný výhľad.

Obsluha v reštaurácii – 4 hviezdičky a čašník v teplákoch??? Stoly neprestreté ako treba – z jedného miesta si beriem vidličku, z iného stola lyžicu atď. Misky na šalát nepoznajú, musíte si ho naberať aj s nálevom na taniere, mimochodom tie isté na raňajky aj na večeru – vo veľkosti raňajkového taniera (trošku väčší od dezertného). Pri pečive chýbajú kliešte (ľudia naberajú rukami), na vyžiadanie doniesli. Tí čašníci sú skôr zberači použitého riadu, hotelovou školou nepoškvrnení. Proste štvorhviezdičková katastrofa. Na izbách chýbal obuvák a niečo na očistenie obuvi.

6. 7. 2020
silvia

Uzasny vyhlad

Podpriemerne ranajky, ked sme prisi o 9:00 tak si uz nebolo co zobrat, 1 druh peciva, ktory ked dosiel casnik povedal bohuzial, horcica alebo kecup , take nieco neponukaju, a zelenina na ranajky u nich tiez nefici, ked sa minula uz nedolozili a vyber udenin uplne najnizsej kvality, snazili sa to vykompenzovat vecerou kde nam 2 dni posebe ponukli, ten isty kolacik, no na 4**** hviezdickovy hotel slabeee

2. 7. 2020
Lenagrajcarova

Jedlo super, takisto ocenujem volnocasove aktivity – je tam bowling, biliard…

Wellness slabsie a starsie, ocakavali sme viac od 4 hviezdickoveho hotela. Hotel ma komunisticky nadych, izby sice pekne a priestranne, no necitila som sa tam utulne..

7. 3. 2020
Anonym

Lokalita hotela v krasnej prirode. Vyhlad z izieb nadherny. Ocenujem ochotu personalu.

Pokazeny trezor na izbe. Kvalita niektorych jedal by mohla byt na vyssej urovni (napr. slepaci vyvar = zakaleny; ovocne knedliky = surove cesto/nedovarene).

25. 1. 2020
Veronika

Lokalita je veľmi pekná, pekný výhľad z balkóna, gastro super, milý personál.

Wellness nebol taký aký by mal byť, nefunkčná infra sauna dlhodobo, ostatné parné sauny rovnaké, vobec nebolo v mentolovej cítiť mentol, v bylinkovej to isté, vírivka bola zle riešená tak, ze okolo nej boli ležadlá na oddych (oddychová časť), na dámskych wc boli šróbky na zemi, skoro som na to stúpila, chýba co wellness uzavretá oddychová miestnosť a tepidárium.. Čo sa týka izby, tak zámok na izbách by trebalo už vymeniť, tenké steny, z jednej strany hlasný televízor, z druhej strany chrápanie, všetko bolo počuť… Čo sa týka herne, tak nefunkčná bowlingová dráha a nefunkčný vzdušný hokej, ale inak celkom fajn..

23. 1. 2020
Juraj

Všetko bol celkom ok okrem rozbite ho bowlingu.

Hľadal som personál nonstop. Posledný deň sa to zlepšilo.

22. 1. 2020
Michal

Ochota personálu

Hotel by už potreboval rekonštrukciu

21. 1. 2020
Borka

Prostredie a krasny hotel a milá recepčná

Wellness malé a nebolo ani kúska vody vo vydajniku.posledny človek si načapoval vodu a potom už nebola veľmi dlho do konca kým sme šli na izbu. Nebezpecenstvo šmyku vo vírivke ja som si tam ublížila na nohu .

12. 1. 2020
Adrián

Krásne prostredie
Cena voucheru
Strava

nefungoval nám termostat, na izbe bolo strašne teplo
žiadne slov. programy v TV
teplá voda pulzovala

21. 12. 2019
Jozef

Ubytovanie na úrovni, strava rozmanitá a chutná, výhodná cena. Napriek tomu celkový dojem rozpačitý vzhľadom k niektorým nedostatkom.

Studená voda v bazéne, jedna sauna nefunkčná, v 2 parných saunách zápach, infrasauna úplne studená, ochladzovací bazén naplnený do 50 cm, v TV iba české a poľské stanice, uvítací drink nám „zabudli“ dať, obsluha v reštaurácii (ukrajinky) nevedeli po slovensky, celkovo personál nestíhal dopĺňať šálky, príbor, ale výnimkou neboli ani celkom nedostupné jedlá (prílohy, dezerty) z menu 1 hodinu pred záverečnou. Čaj na izbe chyžné nedopĺňali.

18. 12. 2019
Mirka

Pekná lokalita, čisté prostredie, ústretový personál

Hotel je vyžitý, dýcha miestami komunizmom (Wine bar), úroveň služieb, stravy a prostredia by som nehodnotila ako 4*. Najviac ma sklamala strava – formou bufetových stolov – veľmi slabý výber či už raňajok (chýbal mi croissant), alebo večere. Najotravnejšie boli fronty na kávu (len jeden automat). Vo wellness neboli funkčné všetky sauny a už by sa patrili nejaké úpravy/revitalizácia (odpadnuté kachličky).

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
18. 12. 2019
Eva

Bohatý výber jedla

Zle spojenie , kto cestuje autobusom

6. 11. 2019
Zuzana

Výborná kuchyňa

Najprv sme dostali izby, ktoré vôbec nezodpovedali 4 hviezdičkovemu hotelu. Špinavé steny, okná bez závesov, naopak jedna škaredá pokazená roleta na jednom okne a na druhom nebola žiadna, na posteliach boli frote plachty, ktoré boli potiahnuté gumou v spodnej časti. cítila som sa tam ako na robotníckej ubytovni. Po sťažnosti na recepcii nám vymenili izby, ktoré už boli lepšie. Prostredie hotela bolo nádherné, ticho a kľud, ale nevhodne pre mladých ľudí, ktorý by sa chceli v okolí zabaviť.

19. 10. 2019
Anonym

Príjemné prostredie.

Zariadenie hotela.

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
17. 10. 2019
Monika

lokalita super, prístup personálu zachraňoval celkový dojem. wellness bol výborný

hned prvý den nešla teplá voda, až po opakovaných volaniach na recepciu teplá voda išla až okolo deviatej večer. Večere veľmi slabé. Celkový vzhľad hotela nevyhovoval 4 hviezdičkam, o vrgajúcej posteli ani nehovorím…

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
8. 9. 2019
Dana

Výhľad z balkóna izby bol aj desať hviezdičkový. Okolie tiež pekné, no kto je zvyknutý na ruch, tak toto je pravý opak. Všade ticho a kľud. Využili sme aj wellness to v pohode aj bowling.

Hneď prvá večera totálne studené jedlo. Napriek prosbe u čašníčky žiadna odozva. Raňajky tiež prekvapenie. Vriaca voda asi taká, že sa mi nevyluhoval, ani sáčok čaju. Káva nebola, došla. To už , ale slečna čašníčka zareagovala a večera už bola v pohode. A ďalšie mínus, že nám nevysypali smeti na izbe, nepatrí k toľko hviezdičkovému hotelu.

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
26. 6. 2019
VEVE

Nádherný výhľad rovno z izby na Tatry, dobré velnes a sauny, perfektná čistota vo všetkých priestoroch hotela, pekná kvetinová výzdoba a ochotný personál. Raňajky a večere boli postačujúce no ocenila by som ovocie aj na večeru.

Veľkú výhradu mám k opotrebovaným a strašne vrzgajúcim posteliam a ku kávomatu na raňajky, ktorý sa kazil každý deň.

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
6. 5. 2019
Sisa

Jedlo vynikajuce, personal mily, priroda nadherna

na 4* by hotel potreboval skutocne rekonstrukciu

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
16. 4. 2019
Betka

Na 4* to určite nie je, výhľad krásny ale to je asi tak všetko

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
25. 3. 2019
Monika

Velmi pekny vyhlad, ten bol na celom pobyte to najlepsie. Ocenujem este teplu vodu v bazene. Chutne ranajky.

Izba taky priemer. Radiator velmi kuril, aj ked sme dali termostat na miminum. Izba zodpovedala tak 3*+. Hotel by potreboval rozsiahlu celkovu rekonstrukciu. Malo miesta na parkovanie, okolie nema okrem krasnej prirody ziadnu pridanu hodnotu. Nie je kam sa ist ani prejst. Bazen by mohol byt vacsi. Personal sa snazil, ale ked v 4* hoteli na Slovensku vam nerozumeju, lebo su to poliaci a stale im nieco pada na zem, tiez to nezodpoveda 4*. Vecera bufetove stoly, dalo sa, ale mohol byt vacsi vyber. A este detaily, ktore by v 4* hoteli nemali co robit: z okna krasny vyhlad, ale ked sa pozriete dole vidite zhrdzavenu strechu a na nej spaky od cigariet, tulipany vo vaze v restauracii tie ist pocas celeho pobytu – posledne dni uz odpadavali listy, skvrny na koberci v restauracii. Snaha tu je, ale zial v porovnani s inymi hotelmi, ktore sme navstivili urcite nezodpoveda 4*…bud je potrebne rekonstruovat a zlepsit sluzby, alebo odobrat hviezdicku.

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
10. 3. 2019
Ľubo

Prostredie super, aj vybavenie hotela super, bazen, sauny, biliard, skuos, ciastocne fitness, tu sa neda čo vyčítať

Pristelka pre dieťa -rozkladacia (ruska) posteľ, a 39.00e beru za noc za tú posteľ.
Strava len pre zdravých. Zaujimave špeciality. Napr. Dal som si domáce pirohy s kuracim stejkom.
4 hviezdičky tomu nenasvedčuju

Hodnotená ponuka: Wellness s výhľadom na Belianske Tatry v príjemnej a nerušenej lokalite
23. 2. 2019
Zuzana

Personál bol veľmi milý a ochotný vo všetkom poradiť.
Veľmi sa nám páčila športová časť. Využili sme snáď všetko okrem fitka a squashu lebo sme nemali tenisky :)

V izbách bolo príjemne teplo, naopak keď sme vyšli na chodbu, niekoľko stupňový rozdiel. Rovnako vo wellness bola zima v oddychovej časti. Fínska sauna fungovala iba jeden deň.
Personál bol asi komplet nový, veľa vecí neovládali – je to ospravedlniteľné, ale slečna nevedela ani spustiť infra saunu – museli sme na to prísť sami.
Voda na pitie vo wellness s citrónom bola v piatok skvelá, v sobotu už nie, očividne tam citróny plávali od piatku. Na upozornenie recepčnej, že tam už nie je voda iba doliala do polky tej nádoby a odišla. Výsledok – opäť o chvíľu nebola voda.

Najviac ma zarazilo, že v piatok na večeru neboli bufetové stoly, ale klasická „vynášačka“. Nikto nás na to neupozornil dopredu. Večera síce bola chutná, ale bolo toho málo. Ja som odchádzala hladná a to toho nezjem nejak extra veľa. Napriek tomu, že mala predjedlo, polievku, hlavné jedlo a dezert ma nezasýtila.

18. 12. 2018
Tomáš

Úžasná lokalita s výhľadoma na Tatry. Východ slnka je zážitok sám o sebe. Veľmi dobré jedlo. Priestranný a bohatý wellness.

Nestihli nám pripraviť izbu – 45 min. meškanie. Zabudli nám dať osušky a uteráky (samozrejme po telef. na recepciu ich hneď priniesli). Eukalyptová sauna na druhý deň už nevoňala za eukalyptom – nevoňala vôbec. Personál v reštaurácií nestíhal odpratávať použitý riad zo stolov a dokladať nový príbor.

26. 11. 2018
Anežka

Krásne prostredie, izby, wellness starší ale je tam v podstate všetko čo človek potrebuje, akurát je to prepojené s bazénom tak bol trošku hluk, super bowling v cene

Jedla bolo na výber málo a keď sa minulo tak ho dopĺňali málo, určite by bolo zlepšiť obsluhu a rozšíriť o niečo výber

20. 11. 2018
Pavel

Slabšia strava, slabá ponuka ovocia, syrov,

6. 11. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.