OSMAN CITY KEBAP

Prešov a ďalšia pobočka

„mily pan veduci, naj je ked obsluhuje on sam :) je to pre mna stale zazitok, chutne jedlo, cisto,“ — Jozef, Pred 2 rokmi

„mily pan veduci, naj je ked obsluhuje on sam :) je to pre mna stale zazitok, chutne jedlo, cisto,“ — Jozef, Pred 2 rokmi

O nás

Kebab z OSMAN CITY KEBAP vám pripravia vždy z čerstvých surovín, ktoré sú zárukou kvality každého kúska. V prípade, ak sa vám nechce čakať v rade môžete si objednať jedlo do pohodlia domova. Nech si vyberiete kebab placku, burger, tanier, alebo iné jedlo doručíme vám ho čerstvé a teplé.

OSMAN CITY KEBAP
2 pobočky (zobraziť na mape)
TIP: Zoznam pobočiek, v ktorých môžete svoj voucher uplatniť, nájdete v konkrétnej ponuke.

OSMAN CITY KEBAP – Hlavná ulica

Hlavná 2964/44, Prešov

Dnes otvorené 12:00–1:00
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí

OSMAN CITY KEBAP – Stanica Prešov

Košická 2/A, Prešov

Dnes zatvorené
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

4,5/5 (156 hodnotenie)
Richard

Velmi chutny kebab aj falafel

Sabolová

Kelimok, do ktorého bolo naložené jedlo.

Prvýkrát bol stánok počas otváracieho času, zatvorený. Mäso nebolo čerstvé.

Monika

Chuťovo sqelé, prostredie

Pani pri obsluhe vôbec nevedela ako uplatniť voucher. Najprv naskenovala môj QR kód, potom išla dozadu za kolegom, ktorý jej povedal, že nech tam vpíše kód z voucheru a nakoniec si kódy (mala som 2) ešte opísala na papier.
V jednej krabičke bolo všetko tak ako to tam dával, teda na spodku bol šalát, na tom hranolky, na tom mäso a na vrchu omáčka, preto to odporúčam konzumovať po preklopení na tanier, lebo najprv zjete mäso a na koniec samotný šalát.
A posledná vec čo som si všimla pri odchode je cena za kebab v krabičke 3,19 alebo 3,29€ nie som si istá a ja som ho kúpila za 3,09. To nie je žiadna super akcia na to aby to bolo na Zľavomate. Ešteže som mala kredity, ktoré som uplatnila.