RoyalDent

Košice, Myslavská 400

„Nové čisté priestory, objednanie sa na presný čas bez zbytočného čakania.
Kvalitne odvedená práca, určite odporúčam.“
— Martina, Pred 10 mesiacmi

„Nové čisté priestory, objednanie sa na presný čas bez zbytočného čakania.
Kvalitne odvedená práca, určite odporúčam.“
— Martina, Pred 10 mesiacmi

O nás

Sieť zubných ambulancií RoyalDent založil ešte v roku 1994 MUDr. Miroslav Jánošík. Z pôvodne jednej súkromnej praxe sú dnes štyri špičkové ambulancie, ktoré majú spoločne na starosti tisícky spokojných pacientov.

RoyalDent
Myslavská 400, Košice, 040 16 (zobraziť na mape)

RoyalDent

Myslavská 400, Košice

Ambulancia sa nachádza v medicínskom centre (budova na križovatke pod sídliskom KVP smer Bukovec, Gynekológia, Lekáreň). Má spoločný vchod s poštou zo zadnej strany budovy. 

Dnes zatvorené
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty

Hodnotenie podniku

4,7/5 (67 hodnotenie)
Soňa

V tomto zariadení som bola už druhýkrát na dentálnu hygienu s pieskovaním. Som veľmi spokojná s výsledkom ako aj s ľudským prístupom a užitočnými radami ktoré som dostala 💛

Marianna

Príjemný prístup, skvelý výsledok.

Marek

Pani dentalna hygienička bola milá, priestory čisté, nové.

Absolvoval som viacero dentalnych hygien, no tato bola najrychlejsia. Bol som objednaný na 14:00, prišiel som 13:50 a pani lekárka má zobrala hneď dovnútra, kým sme prehodili pár slov a dal osobne údaje, tak na 13:55 som sadol do kresla. Všetko sa odohralo veľmi rýchlo. 14:12 už som bol vybavený mimo ambulancie. Po normálnej dentálnej hygiene mám zuby omnoho bielsie, teraz som rozdiel nevidel. Tešil som sa, že pred Vianocami budem mat pekne zuby, no prišlo sklamanie. Viackrát by som tuto dentálnu hygienu nevyužil.