Hodnotenie podniku  Vyrobenemnou.sk

4,6/5 (467 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Veronika

Peniaze mi boli našťastie vrátené

Komunikácia nič moc prišli poháre zlé farby rozmazane pri tom som dodala iné fotky načo som aj upozornila.bolo mi ponúknuté vrátenie peňazí alebo že urobia druhé .keďže som si kupovala kupon aby som mohla urobiť radosť tak som povedala aby mi robili nové čakala som 3tyzdne žiadna správa nič napísala som im že čo je s pohármi že to trvá už dlho dostala som odpoved že ešte stále majú zariadenie v oprave.
Nakoniec ma to prestalo baviť čakať na napravu mesiac aj dačo mi príde dosť dlho vypitala som si peniaze späť

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
11. 9. 2021
Naďa

ochota a komunikácia, plechový hrnček je dobrej kvality

potlač je nažltlá, pričom návrh bol naschvál svetlý

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
21. 12. 2020
Stanislav

Spoločne s pánom Bekešom sme vyriešili problém s rozmermi a podkladmi. Hodnotím pozitívne a ďakujem. Tovar bol takisto doručený včas.

Mám žiaľ 2 problémy. Ako menší hodnotím razantný rozdiel farby medzi dátami a tlačou. Pri hodnotách sivej 198 198 198 vyšla hnedá. Trochu nechápem, ale už sa mi niečo podobné stalo aj pri iných hrnčekoch, tak preto tomu neprikladám až takú váhu.

Ale žiaľ, pán dopravca pánovi Bekešovi dokašľal celú prácu, lebo i napriek OBROVSKEJ nálepke krehké sú minimálne 3 hrnčeky K.O. Nakoľko sú odštiepené šupinky v krabici, myslím si, že sa to stalo pri preprave. Pri hrnčeku 3 je prasklina skoro do polovice a stačí tam dať horúcu vodu a je po ňom. Takže myslím si, že zabalené to bolo relatívne v pohode, ale dopravca to mal akosi na háku. Takže ma mrzí, že minimálne 3 hrnčeky z 8 sú K.O.

Prečo som výrobok nereklamoval? Je 18.12. a každý z nás je v mimoriadnom strese. Nikomu by to nepomohlo a aj tak by sa to nedalo vyreklamovať včas a aj dokázať chyby prepravcu je takmer nemožné. Preto túto recenziu píšem úprimne, s tým, že proti výrobcovi nemám nič, akurát možno aj napriek Vašej snahe o kvalitné zabalenie asi treba baliť veci ešte lepšie, lebo niekto Vám to celé môže pokaziť nie Vašou vinou.
Držím palce.

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
18. 12. 2020
Veronika

cena a produkt

vsetko bolo v poriadku

Hodnotená ponuka: Hrnček s vlastnou potlačou
8. 4. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.