„Krásne prostredie, milá majiteľka, skvelé palacinky, kvalitná káva, skvelý výber palaciniek, niečo nové v podobe cloudy coffee či ice roliek. Určite…“ — Alexandra, Pred 9 dňami

„Krásne prostredie, milá majiteľka, skvelé palacinky, kvalitná káva, skvelý výber palaciniek, niečo nové v podobe cloudy coffee či ice roliek. Určite…“ — Alexandra, Pred 9 dňami

Shortie
Mostná 26, Nitra, 94901 (zobraziť na mape)

Shortie

Mostná 26, Nitra

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 15:00–20:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

K.V.

Asi som prišiel v nesprávnom čase, ale čo sa dalo, tak to sa pokazilo. Kávu sme dostali najprv studenú, potom sa nám ospravedlnili, priniesli ju znova, a zas bola studená, to nám bolo už trápne riešiť, tak sme to nechali tak. K palacinke. Objednali sme si jednu nugátovú so šľahačkou a jednu tvarohovú so šľahačkou. Čašník nám k tomu ponúkol aj toping tak sme si vybrali. Palacinky následne prišli, ale bez šľahačky. Keď som sa pýtal, že prečo bez nej, tak mi povedali, že to nie je vo voucheri. Následne som im ukázal voucher, kde to písalo, tak sa mi ospravedlnili ale argumentovali tym, že mi dali už toping, ktorý som mal dostať gratis podľa čašníka, ale ani to sme už ďalej neriešili. K plnke toľko, že nugátová bola fajn, ale tá tvarohová, od toho veľa nečakajte, bol to len obyčajný suchý tvaroh a na tom trochu práškového cukru, čiže veľmi suché a bez chuti, nedojedli sme.

Celkovo, mala to byť pre mňa a priateľku taká menšia oslava, tešili sme sa sem, a nie sme nejakí fajnšmekri ale odišli sme sklamaní. Tímto nechcem ranit dobre meno podniku, ale dúfam, že s tým niečo spravia pre ostatných, prípadne mi vrátia kredity/sumu.

Alexandra

Krásne prostredie, milá majiteľka, skvelé palacinky, kvalitná káva, skvelý výber palaciniek, niečo nové v podobe cloudy coffee či ice roliek. Určite odporúčam každému, kto má chuť navštíviť nové miesto v Nitre.

Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.