Hodnotenie podniku  Reštaurácia Peking

4,4/5 (246 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ivica

Páčilo sa mi, že naša prítomnosť v tomto podniku bola tak málo pre personál zaujímavá, že nás nechali sedieť a klábosiť po konzumácii ešte veľmi dlho. Nik sa nepýtal, či ešte niečo
náhodou nedáme.

Keď sme prišli, majiteľ či kto to bol, vysával. Tváril sa, že náš príchod ho zdržuje od tej dôležitej práce. Nepýtal sa, či si dáme niečo na pitie a keď som ho neskôr po jedle požiadala o jedno malé pivo, veľmi dlho trvalo, kým ho natočil.

4. 2. 2020
Helena

nič

zlý výber jedla, staré vysušené mäso, nijaký výber šalátov, pri otázke, kde je zákusok pokladník skríkol, že zákusok nie! namiesto 0,5 l nápoja mi načapoval do pohára 0,3 l, pri reklamácii, aby mi dal 0,5 l, povedal, že škoda to potom vyliať, vraj mám prísť načapovať zvyšok ešte raz. Napriek popisu vouchera, že naberať si všetko (okrem hlavného jedla) možno opakovane, ma pokladník nepustil k pultus tým, „že to nie je zadarmo“. Vzhľadom na jeho zlé jazykové vybavenie som sa argumentácie vzdala a z reštaurácie som prchala preč. Ešte som nezažila, že z reštaurácie typu all you can eat človek odchádza nenajedený. V tejto reštaurácii som bola prvý a posledný raz..

9. 5. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.