Kozmetický salón Andrea

Bratislava - Petržalka, Záporožská 12

"Príjemné prostredie, milá pani kozmetička, určite odporúčam a rada sa vrátim do jej salónu." — Miriam, Pred 10 mesiacmi

"Príjemné prostredie, milá pani kozmetička, určite odporúčam a rada sa vrátim do jej salónu." — Miriam, Pred 10 mesiacmi

Kozmetický salón Andrea
Záporožská 12, Bratislava - Petržalka, 851 01, Zdravotné stredisko - 1.medziposchodie - vedľa lekárne (zobraziť na mape)

Kozmetický salón Andrea

Záporožská 12, Bratislava - Petržalka, Zdravotné stredisko - 1.medziposchodie - vedľa lekárne

Dnes otvorené 10:00–19:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi nie je dostupná
Neprijímame platobné karty

Hodnotenie podniku

4,7/5 (106 hodnotenie)
Andrea

Napriek tomu, že som sa na prvý krát nedovolala, pani kozmetička ma naspäť kontaktovala, a vyhovela mi s termínom, je veľmi príjemná, skúsená. S celkovým výsledkom ošetrenia som bola veľmi spokojná. Celá procedúra bola vykonaná profesionálne. Vždy mi povedala čo ide urobiť. Vyhovuje mi poloha salónu, nakoľko je blízko MHD zástavky a kúsok od centra mesta. Salón je pekný , voňavý a presvetlený. Určite sa rada vrátim a odporúčam všetkým.

Alena

Túto kozmetiku ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM.

Pre mňa to bol najhorší zážitok z kozmetiky, aký som v živote mala!Pred príchodom som si prečítala recenzie. Pani kozmetička už v týchto recenziách viditeľne nevie zvládnuť oprávnenú kritiku. Manipulatívne a agresívne sa správa aj naživo.

Lebo asi nie je normálne, keď sa so mnou kozmetička háda kvôli tomu, že nie som ticho, keď sa ma ona snaží oklamať.

Okrem toho, že meškala 5 minút (asi tradične), zavádza v týchto veciach:

– hneď na začiatku mi povedala, že to nebude trvať 80 minút, ako som si zaplatila v kupóne. Vraj ‚tam je roboty iba na hodinu.‘ povedala som, že to má uviesť v inzeráte. Vyhovárala sa v kuse, že to je chyba zľavomatu a môže sa naň vybodnúť lebo vraj ona má dosť zákazníkov aj bez neho. Povedala som, že ona je objednávateľ inzerátu a že je to nefér voči zákazníkom. Tých 80 minút rieši tak, že 50–60 minút vám niečo robí 20–30 minút vás dá iba ležať s maskou!!!! Aj tých 20–30 minút dostanete IBA vtedy, keď SI ICH VYPÝTATE. Keď nie, skončí Vaša hodina a jej príde ďalší zákazník.

– masáž krku a dekoltu som dostala až, keď som jej ukázala, že aj to je v kupóne!!!!
Pritom sa ma snažila presvedčiť, že masáž krku už vlastne bola pri masáži tváre a iba JA SI TO NEPAMÄTÁM!!!!
Toto mi povedala VIACKRÁT napriek tomu, že som jej viackrát povedala, že to neurobila!!!!

– ozónové ošetrenie pleti som dostala az po vypýtaní si!!!

– keď som jej vytkla, že klame zakazníkov, neuvádza pravdivé informácie o dĺžke kozmetiky a VYNECHÁVA procedúry, za ktoré si človek zaplatí, normálne má drzo urazila narážkou na moje povolanie. Povedala s jej, že má nie je potrebné urážať, keď ONA NEROBÍ to, čo má. Na to povedala, že ona má neurazila. A ešte to pre istotu zopakovala.(Nie, to ja asi všetko zabúdam!!!)

– to všetko sa dialo v prítomnosti inej zákazníčky

Táto kozmetička je zjavne dlhodobo zvyknutá, že nikto sa neozve, aj keď nie je spokojný.
A keď sa ozve, VSETKO POPRIE A PREKRÚTI. A ešte sa snaží urobiť debila z vás.

Nič také ako ospravedlnenie neexistuje.Odkazujem tejto kozmetičke, že len nech mi tu skúsi toto hodnotenie zmazať alebo napísať, že si vymýšľam, ako to napísala pár ľuďom predo mnou!!!!

Lucka

Veľmi prijemna pani . profesionalny prístup. A hlavne ochota aj keď už bol kupon starší tak mi ho uplatnila a zobrala ma bez problémov… určite sa sem vrátim a inde by som už ani nešla