Hotel Magnus****

Trenčín, Považská 1706/35

„Izba a prostredie hotela moderne upravené, jedlo v reštaurácii vynikajúce (bohatý výber), milý a ochotný personál, takže celková spokojnosť“ — Ľudka, Pred mesiacom

„Izba a prostredie hotela moderne upravené, jedlo v reštaurácii vynikajúce (bohatý výber), milý a ochotný personál, takže celková spokojnosť“ — Ľudka, Pred mesiacom

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Hotel Magnus****
Považská 1706/35, Trenčín, 911 01 (zobraziť na mape)

Hotel Magnus****

Považská 1706/35, Trenčín

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 15 €/noc.
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

4,7/5 (17 hodnotenie)
Dominika

S týmto pobytom sme boli s manželom veľmi spokojní a určite sa plánujeme vrátiť.. jedlo bolo naozaj veľmi chutne, či už ranajky alebo večere.. odporúčam vyskúšať aj ich sushi, ktoré robia naozaj skvele.. 😊 čo sa týka izby, ta bola veľmi priestranná a moderne zariadená, aj keď je pravda, že my sme si priplatili za apartmán.. takze ich klasické izby neviem posúdiť.. a s wellnessom sme tiež boli spokojní.. 😊 celkový dojem je výborný.. určite odporúčam..

Ing. Libuša

Personál, obsluha, ubytovanie, stravovanie a saunovanie, masáže boli na veľmi dobrej úrovni.

Chýbal mi bazén a posilňovňa. Viete ja som bola iba sama , no stravovanie som nemala zohľadnené čo mi vadilo , povedali mi v hoteli že to som mala komunikovať s Vám. V budúcnosti by bolo vhodne prihliadať i na ľudí čo idu sami na wellness a aj cenu prispôsobiť. Určite aj v budúcnosti pôjdem na takýto pobyt no za podmienky ako jedna osoba aj s cenou za jednu osobu.

Alexandra

Milý personál, dobrá reštaurácia, veľké čisté a priestranné izby s obývačkou a kúpeľnou. Skvelé raňajky a večera.

Lokalita nie priamo v centre, čo je trošku problém s malými deťmi a celkovo hotel nie je stavaný pre rodiny s deťmi, aj keď s nimi nemajú problém.