Hodnotenie podniku  Jazdíme po Mare

4,2/5 (66 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Mojmír

Vynikající, sqely kormidelník, doporučuji okamžitě navštívit i

10. 9. 2019
Janka

Vyhliadková plavba sa nám veľmi páčila. Absolvovali sme ju spolu s rodinkou. Prístup k lodi bol síce dlhší, no kedže nás bolo 11 osôb, ušetrili sme na vstupnom okolo 50 € :) čo nás veľmi potešilo. Počasie úžasné a atmosféra na lodi tiež.
Za našu 11 člennú posádku, môžeme len odporučiť.

8. 9. 2019
Zuzana

Jazda bola v pohode😉

Mladý kapitán okrem pozdravu nepovedal ani slovo-nic sme sa nedozvedeli o Liptovskej máte, ani kam pôjdeme, čo uvidime…, či môžme sa pohybovať po lodi, jesť…

3. 9. 2019
Marcela

Kapitan bol super👍👍👍

21. 8. 2019
Anuš

Žiadny komentár, žiadne záchranné vesty, v podstate sme sa len previezli na lodi a pretekali s druhou loďkou… veľmi zlé, na pláž sme museli zaplatiť vstupné lebo nás nikto nenavigoval ich súkromným chodníkom, povedali že to budú riešiť, peniaze sme však nedostali.. neodporúčam, na Mare je mnoho lodiek, vyberte si ktorúkoľvek len nie tuto

21. 8. 2019
VIKI

Keď sa chcete dostať k lodi musíte prejsť poza plot cez nejake pole. Vyhliadková plavba bola úplne bez slov, čiže sme sa len dívali na Maru a trvala asi 45 – 50 min. Keď sme sa vrátili na parkovisko a chceli ísť späť cez normálny vstup na pláž, tak nás pani upozornila, že žiaden vstup na pláž nemáme zadarmo, že nás oklamali. Takže ak sme chceli íšť na pláž, museli sme opäť cez to pole poza plot.
Celé to bolo strašne divné a cítili sme sa ako nejakí zlodeji…

9. 8. 2019
Anonym

V cene vstup na pláž, pohodlné sedenie.

26. 7. 2019
Lubomír

Namiesto hodinovej plavby to trvalo 45 minút. A išli sme ako slimáci.

22. 7. 2019
Jaroslav

Loď pekná, sedenie pohodlné.

Vstup do prístavu cez obilné pole. Meškanie odchodu. Žiadny zaujímavý výklad, žiadne informácie. Len odpovede na naše otázky. Plavba skrátená na necelých 45 minút.

10. 7. 2019
Jarmila

krásne počasie kľudná hladina, krásna príroda

hneď pri vstupe som nevedela ku ktorej lodi Zľavomat platí, žiadne informácie – názov lode, alebo iná identifikácia. Pri vstupe do prístavu potrebné zaplatiť 4,20€ poplatok na osobu za pláž, ktorú vôbec nevyužijete keď idete len na plavbu. Plavčík až na vyzvanie porozprával niečo o okolí. Klient predsa ide na vyhliadkovú plavbu z dôvodu, že chce vedieť čo vidí nie?

Vyjadrenie partnera
Jazdíme po Mare Pred 8 mesiacmi

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť, no došlo k nedorozumeniu z našej strany, keď Vás náš nový zamestnanec neinformoval o súkromnej ceste, ktorá je vyčlenená len pre našich zákazníkov a samozrejme s BEZPLATNYM vstupom.
Veríme, že ste si užili aspoň pohodlnú plavbu a ešte raz sa Vám za vzniknuté problémy ospravedlňujeme.

18. 6. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.