Perfect body

Bratislava - Ružinov, Sabinovská 3/B

„Dobrá dostupnosť. Milí a ochotný personál. Masáž vykonaná na odbornej úrovni aj s vysvetlením.“ — Eva, Pred rokom

„Dobrá dostupnosť. Milí a ochotný personál. Masáž vykonaná na odbornej úrovni aj s vysvetlením.“ — Eva, Pred rokom

O nás

Salón Perfect Body je zameraný na celkovú relaxáciu, telesnú a duševnú pohodu, na udržanie krásy tela. Ponúka širokú ponuku služieb: pleťové ošetrenia, formovanie postavy, masáže.

Perfect body
Sabinovská 3/B, Bratislava - Ružinov, 821 02, Prízemie multifunkčného objektu (zobraziť na mape)

Perfect body

Sabinovská 3/B, Bratislava - Ružinov, Prízemie multifunkčného objektu

Dnes na objednávku
Vybavenie a služby
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty

Hodnotenie podniku

4,4/5 (13 hodnotenie)
Erika

Kvalitne odvedená masáž, masér reagoval na moje konkrétne požiadavky a snažil sa mi aj poradiť. Po masáži mám oveľa viac uvoľnené svoje problémové partie.

Anonym

Lokalita je fajn, komunikácia pri dohadovaní termínu taktiež, personál 3–4 hviezdičky z piatich. Prevedenie samotnej masáže prebehlo v poriadku aj s vysvetlením, čo bolo fajn nakoľko som tento konkrétny typ masáže absolvovala prvý krát.

Čo sa však týka priestorov tie sú jednoduchšie, priemerné. Mne osobne prekážalo, že priestory nie sú pevne oddelené, ale iba akýmsi paravánom, cez ktorý počujete čo sa deje na recepcii a vedľa. Zo začiatka hrala síce príjemná hudba, ale cez to všetko som vnímala predovšetkým rozhovory vedľa. Doslova nepríjemným momentom bolo, keď hudba hrať prestala a masér, ktorý bol vedľa začal telefonovať a nechtiac som si tak vypočula osobný rozhovor, pričom uznajte, sa uvoľniť naozaj nedá. Taktiež by to chcelo popracovať na dodržaní času masáže.

Michal

Lokalita

Pristup maserky, masaz trvala iba 20 minut namiesto slubenych 30 a ani po slusnom upozorneni nereagovala. Bola velmi arogantna a neprijemna. Urcite neodporucam.