STYLE DESIGN FACTORY

Bratislava - Petržalka, Rusovská cesta 36/C

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e‑mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Zábava a voľný čas, Fotenie, Rodina a deti, Zážitky pre deti, Zážitky a akcie pre deti

O nás

Ak hľadáte profesionálny prístup, dlhoročné skúsenosti, nekompromisnú kvalitu fotografií a digitálnej tlače, potom vitajte v Style Desing Factory. Pri tvorbe fotografického obrazu nás vedie túžba dotknúť sa dokonalosti. Vieme, že „žiadne všedné okamihy neexistujú“, ak sa dokážeme dívať nevšedne.

STYLE DESIGN FACTORY
Rusovská cesta 36/C, Bratislava - Petržalka, 851 01, vchod C - z ľavej strany budovy, priamo od parkoviska (zobraziť na mape)

STYLE DESIGN FACTORY

Rusovská cesta 36/C, Bratislava - Petržalka, vchod C - z ľavej strany budovy, priamo od parkoviska

  • Doprava MHD: autobus č. 80 a 88 (zastávke Záporožská, vráťte sa 200 m proti smeru jazdy, vchod C je z ľavej strany budovy).
  • Doprava autom: Pri jazde autom miniete areál výstaviska Incheba po pravej strane. Prejdite nadjazd nad diaľnicou – držte sa smer Viedeň. Na križovatke pri výjazde na hraničný prechod Berg choďte doľava a pokračujte ešte 500 m po Rusovskej ceste. Odbočte na štvrtej odbočke vpravo – vjazd na súkromné parkovisko. Vchod C je z ľavej strany budovy, priamo od parkoviska. Budova je dvojposchodvá, žltej farby. 
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo