Tento podnik ohodnotili už 137 zákazníkov

Alžbeta
16. 5. 2022
5,0/5

Veľmi prívetivý personál, perfektná masáž, pri ktorej si vždy skvelo oddýchnem. Maximálne odporúčam každému, čo má rád masáž takú, aby ju bolo „cítiť“, nie len hladkanie.

Anonym
1. 2. 2022
1,5/5

Lokalita v centre je fajn, je to na prízemí obytného domu. Rezervácia je online tak človek vidí voľné termíny, čo bolo asi jediné pozitívum ponuky.

Bol som tu prvý a aj posledný krát. Ak si chcete zachovať zdravie a nemať problémy ako ja, tak sa podniku zďaleka vyhnite! Masér bol nevidiaci a ľudia (a aj ja) majú tendenciu im pomáhať, brať ohľad, byť ohľaduplnejší, no treba si povedať pravdu… Nechal som to na maséra a až dokonca som to skoro vydržal a neozval sa – veď keď si zaplatím za nejakú službu, tak ten predávajúci by mal vedieť čo robí a ako to robiť… Celý čas ma ale masíroval akoby nasucho, až mi pod jeho rukami od trenia akoby horela koža… Použil len na začiatku minimum gélu… Zároveň by človek čakal nejaký väčší cit – predsa len nevidiaci by mal mať ten hmat vyvinutejší, no nebolo tomu tak… Pred koncom – keď to už bolo úplne neznesiteľné som sa ozval a masér si vzal kúsok gélu na masáž. Po mojej výčitke a zhodnotení nakoniec na mňa ešte doslova nakričal, že čo som nespokojný, mal som sa ozvať skôr… Prepáčte, ale tak asi ten poskytujúci službu ma vedieť, čo robí… Nie aby mu zákazník diktoval a učil ho…
A čerešnička na záver: na druhý deň som skončil s výťažkami po celom chrbte! V strachu, čo som chytil… Chvalabohu po kožnom vyšetrení mi lekára povedala, že to sa „len“ podráždili a zapálili póry (tým trením) a nakoniec do hlbokej časti pokožky vmasíroval gél, ktorý ich podráždil… Teda nie nejaký exém, či kožná choroba.. Ale ten strach neprajem nikomu!

Alena
18. 1. 2022
5,0/5

Odbornosť pána maséra Karola.

O nás

Masérsky salón v centre Starého Mesta – 100 % chránená dielňa. Pod štatútom chránenej dielne poskytuje zdravotnú starostlivosť splňajúcu najvyššie kvalitatívne štandardy. Zamestnanci majú dlhoročnú prax v odbore a sú certifikovaní v rôznych kategóriách. Vďaka popredným vzdelávacím inštitúciám, ako sú Slovenská zdravotnícka univerzita, Fakulta telesnej výchovy a športu UK a Medzinárodná masérska organizácia (IMA), sú služby v salóne vysokou garanciou kvality.

ROYAL

Námestie 1. mája 2, Bratislava - Staré Mesto

ROYAL

Námestie 1. mája 2, Bratislava - Staré Mesto

Vybavenie a služby

Bezbariérový prístup, skontrolujte rozsah
Wi‑Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty