GEOWASH

Banská Bystrica, Na Troskách 25

"Prostredie kde tepovanie prebieha je podzemné parkovisko v Europa SC čo vyhovuje, lebo je to kryté, ľahko dostupné a zákazník si pohodlne nakúpi." — Zuzana, Pred 10 mesiacmi

"Prostredie kde tepovanie prebieha je podzemné parkovisko v Europa SC čo vyhovuje, lebo je to kryté, ľahko dostupné a zákazník si pohodlne nakúpi." — Zuzana, Pred 10 mesiacmi

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e‑mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Praktické, Auto-moto, Umývanie auta, Údržba a doplnky

O nás

Ekologické a kvalitné ručné umývanie áut, ktoré chráni Vaše auto pred poškriabaním, chráni životné prostredie, šetrí vodu a Váš čas.

GEOWASH
Na Troskách 25, Banská Bystrica, 974 01, Europa SC (zobraziť na mape)

GEOWASH

Na Troskách 25, Banská Bystrica, Europa SC

Dnes otvorené 9:00–21:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo

Hodnotenie podniku

2,0/5 (1 hodnotenie)
Zuzana

Prostredie kde tepovanie prebieha je podzemné parkovisko v Europa SC čo vyhovuje, lebo je to kryté, ľahko dostupné a zákazník si pohodlne nakúpi.

Prístup zamestnanca bol od začiatku divný, lebo nemal ani potuchy čo bolo zaplatené. Po menovaní všetkých procedúr, ktoré boli vo voucheri nas v strede prerušil a opýtal sa na akú sumu bol vystavený. Po odpovedi, usúdil – citujem: „…tak za tú sumu to hádam výjde“. Vo voucheri bolo uvedené že je to tepovanie metódou „na sucho“ s použitím minima vody. Sedačky boli mokré ako po štandardnom tepovaní. V štrbinách na dverách ešte mláčky špinavej vody s penou. Práca nedôsledná, nedostatky. Po otázke že či sú tie sedačky mokré, bola odpoveď že „jasné, inak by to trvalo ďalšiu hodinu“. Nie som typ, ktorý sa sťažuje, tak sme poďakovali a šli. Keby som mala záujem o štandardné tepovanie „na mokro“ tak si ho naplánujem bližšie k bydlisku a v lete alebo teplejšom období.