Tento partner nemá aktuálne žiadnu ponuku

Pokiaľ máte o ponuku záujem, dajte nám to vedieť a my to zariadime.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií

Tento podnik ohodnotil 1 zákazník

5 0
4 0
3 0
1 0
Zuzana
2. 10. 2020
2,3/5

Prostredie kde tepovanie prebieha je podzemné parkovisko v Europa SC čo vyhovuje, lebo je to kryté, ľahko dostupné a zákazník si pohodlne nakúpi.

Prístup zamestnanca bol od začiatku divný, lebo nemal ani potuchy čo bolo zaplatené. Po menovaní všetkých procedúr, ktoré boli vo voucheri nas v strede prerušil a opýtal sa na akú sumu bol vystavený. Po odpovedi, usúdil – citujem: „…tak za tú sumu to hádam výjde“. Vo voucheri bolo uvedené že je to tepovanie metódou „na sucho“ s použitím minima vody. Sedačky boli mokré ako po štandardnom tepovaní. V štrbinách na dverách ešte mláčky špinavej vody s penou. Práca nedôsledná, nedostatky. Po otázke že či sú tie sedačky mokré, bola odpoveď že „jasné, inak by to trvalo ďalšiu hodinu“. Nie som typ, ktorý sa sťažuje, tak sme poďakovali a šli. Keby som mala záujem o štandardné tepovanie „na mokro“ tak si ho naplánujem bližšie k bydlisku a v lete alebo teplejšom období.

O nás

Ekologické a kvalitné ručné umývanie áut, ktoré chráni Vaše auto pred poškriabaním, chráni životné prostredie, šetrí vodu a Váš čas.

GEOWASH

Na Troskách 25, Banská Bystrica, Europa SC

GEOWASH

Na Troskách 25, Banská Bystrica, Europa SC

Vybavenie a služby

Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup, skontrolujte rozsah
Wi‑Fi zadarmo