Lady Studio

Bratislava - Petržalka, Haanova 40

"Koncový stailing bol super, tak ako som si predstavovala.
A tiež ho robila študentka."
— Katka, Pred 9 mesiacmi

"Koncový stailing bol super, tak ako som si predstavovala.
A tiež ho robila študentka."
— Katka, Pred 9 mesiacmi

O nás

Profesionálny kadernícky a kozmetický salón s príjemným prostredím a odbornými službami pre vašu krásu.

Lady Studio
Haanova 40, Bratislava - Petržalka, 851 04, Vchod z ľavej strany bytového domu (zobraziť na mape)

Lady Studio

Haanova 40, Bratislava - Petržalka, Vchod z ľavej strany bytového domu

Dnes zatvorené
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Berieme karty

Hodnotenie podniku

3,7/5 (15 hodnotenie)
Vandakova

Mlada skolacka farbila cez 2h ani nestrihala miesto 2h som tam bola 3.5h vobec nerozpravala nepytala sa ci chcem.nieco pit.

Anonym

salón, jeho vybavenie, správanie sa personálu – veľmi milé pracovníčky

odbornosť pri strihaní

Domi

Na mojom „sedení“ sa snažím nájsť čo najviac pozitívneho, avšak účes nedopadol podľa mojich predstáv. Samotné kaderníctvo vyzeralo dobre.

Mala som zakúpenú možnosť „Sombré, strih, kúra a fúkaná“, pričom som nebola priamo u majiteľky, ale u niektorej zo slečien, ktoré tam tiež pracujú. V prvom rade som rátala s časom 90 – 120 min (ktorý je uvedený na kupóne), ale moje sedenie trvalo 15:30 – 18:15, tzn. 3 hod a 45 minút, čiže som si musela upraviť svoj neskorší program, čo ale nie je až také strašné. Čo sa týka strihania, hneď na začiatku som ukázala, že by som chcela ostrihať tesne nad prsia (čo by mi dosvedčila aj druhá slečna kaderníčka), no vlasy mám tesne po plecia – to by som ale tiež prežila. S čím som ale najviac nespokojná, je farba. Sombré som si podľa obrázkov a jeho definície predstavovala ako jemné ombré, dokonca sa ma slečna pýtala „či ho chcem od polky vlasov, lebo od vrchu býva balejáž“ – súhlasila som. Keď som však po takmer 4 hodinách odchádzala, bola zo mňa skoro 100% blondína so žltými vlasmi a seknutými prechodmi vo vlasoch – posúďte z foto.. Absolútne vyhodených 50 Eur a žlté vlasy k tomu. Samozrejme som o 18 mala byť už na ceste do ZA, takže som na záver zo salónu rýchlo odišla (keďže ma čakalo už od 17:45 auto) a nemala som čas to na mieste riešiť. Veľmi danú slečnu neodporúčam..