Medirect

Bratislava - Petržalka, Fedinova 9

O nás

Sme spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2013. Začínali sme ako ambulancia všeobecného lekára, avšak vždy sme sa snažili ísť inou cestou, ako ostatní. U nás totižto veríme, že človek a jeho zdravie je komplexný celok, preto okrem symptomatickej ambulantnej liečby poskytujeme komplexnú starostlivosť o človeka – lebo vieme, že odstránením symptómov človeka nevyliečime. Disponujeme naozaj širokým prístrojovým a diagnostickým vybavením, ktoré nie je tradičnou súčasťou väčšiny ambulancií.

Našou najväčšou záľubou je avšak skrášľovanie žien a mužov, pomocou aplikácie kyseliny hyalurónovej a botoxu. Okrem toho ponúkame tiež mnohé iné progresívne metódy, ktoré väčšinou v ambulancií všeobecného lekára nenájdete a ktoré si môžete detailnejšie pozrieť v sekcií „Služby“.

Vieme, že to môže znieť ako klišé, avšak našou skutočne hlavnou motiváciou sú spokojní pacienti a radosť z našej práce. Dôkazom sú mnohé pozitívne recenzie, ktoré nám zanechali naši klienti. Pozývame Vás presvedčiť sa o tom na vlastnej koži!

Zobraziť viac
Medirect
Fedinova 9, Bratislava - Petržalka, 851 01 (zobraziť na mape)

Medirect

Fedinova 9, Bratislava - Petržalka

Dnes otvorené 13:00–17:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo