Barbakan Cofee & Restaurant

Banská Bystrica, Nám. Š. Moysesa 26/52

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e‑mailom.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Všetky ponuky, Reštaurácie a bary

Barbakan Cofee & Restaurant
Nám. Š. Moysesa 26/52, Banská Bystrica, 974 01 (zobraziť na mape)

Barbakan Cofee & Restaurant

Nám. Š. Moysesa 26/52, Banská Bystrica

Hodnotenie podniku

3,4/5 (12 hodnotenie)
Monika

V ponuke bola 4,4 kg hus pre 4–6 osôb. No dostali sme dve stehna, dve suché krídla a zopár očistených kostí, bez prs, v podstate bez mäsa, žiadna pečienka. Veľmi som bola sklamaná, nakoľko z tejto reštaurácie mám iné skúsenosti. Boli sme na kačku, ktorá bola vynikajúca, dali sme si labužnícku misu aj tá bola dobrá. Nechápem, prečo, alebo čo sa stalo s tou husou. Asi pred sviatkami sa už kuchárovi nechcelo. Neviem. Škoda.

Mária

Bola tam strašná zima, ale sme využili všetky možnosti, že sme si dali aj polievku, vínko, kávu, ktoré neboli v akcii. Ďakujeme.

Jakub

Absolútna nespokojnosť! Druhý zakúpený kupón jednoznačne budem žiadať vrátiť peniaze. Hus nebola pečená, ale dusená a v poslednej chvíli narýchlo zapečená a aj to len z jednej strany! Mäso bolo ako guma a ešte aj studené. Celá porcia sa podávala studená na podnose, pričom kapusty bolo tak maximálne pre 2 až 3 osoby. Samotný prístup personálu bol vysoko neprofesionálny. Vopred sme si objednali husacie hody pre 6 osôb a plus 2 osoby navyše, ktoré sme dopredu náhlásili ako vegetariánov, že si objednajú šalát z ponuky menu. Dopredu sme sa spýtali, či si treba nahlásiť šalát vopred, alebo stačí na mieste. Bolo povedané, že stačí si objednať keď prídeme. Keď sme prišli, stôl bol pripravený len pre 6 osôb, aj to len tak jednoducho. 2 osoby si objednali šalát, avšak po chvíli nám bolo oznámené, že nemôžme mať šalát, pretože už nie je dostatočne čerstvý, že by bol už horký. Takisto nemali v ponuke ani len Frankovku červené víno, ktoré nám najprv ponúkli… Vrchol kulinárskeho umenia bol prihriaty až horúci dezert so šlahačkou zo spreja, ozdobený lístkom mäty a huslovým klúčom z čokolády (takisto ako polotovar), ktorý však chutil ešte pomerne celkom dobre…