WALDTOUR CK

4,1 / 5 (135 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Odporucam vsetkych, nam bolo super :-)“

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku WALDTOUR CK

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Patrik

Na výlet som sa doposial nedostal

Hodnotená ponuka: Celodenný výlet do Tropicaria
17. 10. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zdenka

Nepacilo sa mi viacero veci, neskory prichod o hodinu a pol a z toho dovodu aj neskory prichod na SK, nemali sme slovenskeho sprievodcu, ktory bol rezervovany, z dovodu neskoreho prichodu uz k dispozicii vraj nebol, boli sme velka skupina ludi 45, z toho dovodu sme neboli priamo v deji, kedze ulicky a miestnosti boli velmi uzke cize sme nevedeli o com hovori polsky sprievodca, film, ktory sme si mali pozriet v autobuse, sme nevideli, lebo sa nieco pokazilo…jedine pozitivum bolo, ze nam pani, ktora nastupila v Ziline prekladala z polstiny, urcite by som to neodporucala a ak by sa dalo, urcite by som na takyto zajazd uz nesla. Dakujem.

3. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dalibor

– Komunikácia s CK Waldtour bola veľmi neprofesionálna. Na tri krát mi opravovali poskytnuté údaje (zle skopírované mená, adresy atď.) Neskôr som musel zmeniť niektoré osoby (mal som kupóny pre 6 osôb) a opäť nevedeli opraviť/skopírovať údaje na prvý krát. Na miesto adresy napísané meno… a pod.
Keď som upresnil miesta nástupu, pretože sa na ne nepýtali, tak mi odpovedali, že ak spravím ešte jednu zmenu, že mi budú účtovať 10 € poplatok podľa všeobecných podmienok. Zmeny boli ale zväčša len opravy, kvôli ich neschopnosti.
- Cesta do Osvienčimu sa predĺžila asi o 1 hodinu. Cca 30 minút sme stáli pri CZ-PL hraniciach, zháňali nejaký doklad, že nepotrebujú diaľničnú nálepku.
- Kvôli neskorému príchodu tam už neboli zabezpečení SK sprievodcovia. Takže na miesto dvoch skupín, celú 45 člennú skupinu sprevádzal Poľský sprievodca a delegátka robila čiastočný preklad. Za snahu palec hore, bohužiaľ zamenila „Mengele“ za „Mendelejev“! Raz, na miesto nejakého mena počula „Tiso“. Preložila nám, že ľudia kvôli nedostatku miesta spávali aj na streche, správne malo byť v podkroví. A tiež si myslím, že v plynových komorách ľudí „nezamordovali“, ale zabili. Ale ako hovorím, delegátka sa snažila, chyba organizácie
- Cely problém bol hlavne v tom, že keď sprievodca niečo hovoril, druhá polovica 45 člennej skupiny bola ešte v inej miestnosti. Cez sluchátka síce bolo počuť čo hovori, ale stále o miestnosť po zadu.
- Sľúbený dokumentárny film v autobuse nebol, pretože sa im zaseklo DVD-čko v mechanike.

22. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Laco

Páčil sa mi seriózny prístup CK.

19. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Janka

celkom dobré

Hodnotená ponuka: Celodenný výlet do Tropicaria
14. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (31)