BHS Studio, s. r. o.

4,1 / 5 (168 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Veľmi milá pani majiteľka, rozumie sa tomu čo robí a pracuje kvalitne, už po prvom ošetrení som videla, že niektoré chĺpky vypadli. Som veľmi spokojná a môžem len a len odporúčať.“

BHS Studio, s. r. o. V Žiline v komplexe rezidencie Euro Home Trust Vám ponúka všestrannú starostlivosť o telo i tvár. V mojom estetickom štúdiu s kvalitným personálom a kompletným množstvom nových ošetrení, za spolupráce s pani MUDr. Janou Potúčkovou Majerčákovou a MUDr. Petrom Durmisom a to za bezkonkurenčne nízke ceny a vysoko kvalitné služby a bezkonkurenčné stroje 4. Generácie zn. Body Health System v Žiline. Všetky dostupné ošetrenia, ktoré sú v meste u nás v BHS-ku máte pekne na jednom mieste (viď www.bhsstudio.sk). Teším sa na Vás! :-)

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Radoslava Gombíková
http://www.bhsstudio.sk
info@bhsstudio.sk
+421 907 873 366

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku BHS Studio, s. r. o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ivona

Veľmi milá pani majiteľka, rozumie sa tomu čo robí a pracuje kvalitne, už po prvom ošetrení som videla, že niektoré chĺpky vypadli. Som veľmi spokojná a môžem len a len odporúčať.

18. 1. 2018
Petra

Veľmi pekné prostredie, čisté..

21. 12. 2017
Tatiana

príjemné, čisté prostredie, príjemná mladá žienka

Vyjadrenie partnera
BHS Studio, s. r. o. Pred 2 mesiacmi

Ďakujem

26. 11. 2017
Anonym

Žiadny účinok. Ani jeden chlp nezmizol a ani dodatočne nevypadol ako to pani tvrdila. Odišla som tak ako som prišla, až na to, že som bola ľahšia o 27eur, nakoľko som mala aj predkolenie a doplatila som si na mieste aj bradu za 10eur. Neodporúčam!!!

Vyjadrenie partnera
BHS Studio, s. r. o. Pred 2 mesiacmi

Mrzí ma vaše negatívne hodnotenie. Ako si môžete v diskusii prečítať, ošetrení na odstránenie chĺpkov je potrebných 5-7 (podľa hustoty, poprípade ak sú prítomné hormonálne poruchy je potrebný väčší počet), pretože korienky chĺpkov sa ničia postupne, pri jednom ošetrení len tie ktoré sú práve vo fáze rastu. Preto po jednom ošetrení by malo ubudnúť 20% a výsledok po 1. ošetrení je ťažké hodnotiť. Podľa toho čo píšete ste podstúpila pravdepodobne iba 1 ošetrenie. Škoda že ste sa nepodpísali, aby som vás mohla osobne kontaktovať.

13. 11. 2017
Anna

Pani kozmetička, prostredie

Vyjadrenie partnera
BHS Studio, s. r. o. Pred 3 mesiacmi

Ďakujem

20. 10. 2017

Ďalšie hodnotenie (28)