Holiday Inn****

4,2 / 5 (760 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prvý krát sme tento pobyt využili koncom júla 2016, keďže sa nám veľmi zapáčilo prišli sme aj o rok na to. Spokojnosť s izbou, jedlom, wellness. Všetko tip top. Opäť sa radi vrátime.“

Holiday Inn je výnimočný biznis hotel aj vďaka flexibilite a kapacite ponúkaných priestorov a širokej ponuke služieb. Predstavuje perfektný výber pre obchodných cestujúcich ako i cestujúcich za oddychom.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://www.holidayinn-zilina.sk
+421 415 050 120

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty, Lyžiarske pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Holiday Inn****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Veronika

Prvý krát sme tento pobyt využili koncom júla 2016, keďže sa nám veľmi zapáčilo prišli sme aj o rok na to. Spokojnosť s izbou, jedlom, wellness. Všetko tip top. Opäť sa radi vrátime.

4. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Martin

Super wellness, dobra zlava cez zlavomat. Vyhoda lokality hotela – centrum ziliny.

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Bianka

Sortiment raňajok, wellness (aj keď sme sa doňho skoro nedostali lebo bol preplnený neubytovanymi hosťami) a interiér hotela sú fajn :)

Prístup personálu – neochotný a nie veľmi príjemný…

6. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
jozef

vsetko bolo super nemalo chybu ! ! ! !

nič !

27. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Martina

Hotel je krásny s dobrou polohou, izba sa nám páčila. So službami sme boli spokojný, s uplatnením kupónu nebol žiaden problém. Výlet sme si užili.
Čo možno nebolo úplne ono, bol silvestrovský program. Začiatok bol taký chaotický, neorganizovaný, aké-také privítanie bolo až keď už všetci stáli v rade na jedlo, živa kapela nám moc nepasovala. Čo ale bolo super, „minikurz“ latino tancov.

16. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (181)