Kategória

Hotel Concertino **** Zlatá Husa

4,4 / 5 (17 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásny hotel s atmosférou, nachádzajúci sa priamo v historickom centre nádherného mesta a v tesnej blízkosti hradu a múzeí. Hotel má pekné izby, ale hlavne veľmi milý a ústretový personál, cítili sme sa tu výborne. Ďakujeme.“

Najlepšie v prepychovom hoteli s vlastným wellness. Prijmite pozvanie do krásneho OREA Hotela Concertino**** v Jin­dřichovom Hradci a nechajte sa prekvapiť, čo všetko príjemné vám oddychový pobyt prinesie.

Dnešné ponuky Hotel Concertino **** Zlatá Husa

Hodnotenie podniku Hotel Concertino **** Zlatá Husa

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,4/5 podľa 17 hodnotenia
Weweken

Krásny hotel s atmosférou, nachádzajúci sa priamo v historickom centre nádherného mesta a v tesnej blízkosti hradu a múzeí. Hotel má pekné izby, ale hlavne veľmi milý a ústretový personál, cítili sme sa tu výborne. Ďakujeme.

12. 10. 2016
Užitočné? Áno
Mvlcko

Pekné izby, chutné večere v reštaurácii...

Kvalita raňajok - slabý výber, nahnité hrozno...

15. 4. 2016
Užitočné? Áno
Mira

Opäť to bolo vynikajúce! Všetko!

31. 8. 2014
Užitočné? Áno
Marta

Ubytovanie bolo v centre - výborné aj personál, horšie to bolo so stravou, nebola možnosť z toľkého výberu, ako bolo uvádzané v ponuke. Jedna hovädzia polievka (kvaskavá, ktorú som musela vrátit), alebo jeden chlebík s nejakou paštétou?? Čo sa týkalo múčnika, tak to bol taký malinký dobrý, ale všedný kúsok od raňajok, alebo zmrzlina, v ktorej pani pri vedľajšom stole našla jeden veľký vlas. Tatársky biftek bol fajn, len hrianky moc mastné. To je len moja osobná skúsenosť, iní môžu mať lepšiu, ďakujem za ponuku, s pozdravom Polohová M.

31. 8. 2014
Užitočné? Áno
Peter

Vynikajúce jedlo a ešte lepší personál

22. 8. 2014
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)