Kategória

FotoMagica

4,5 / 5 (1455 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Kalendár prišiel presne taký, aký som si ho v programe navrhla. Samozrejme, ak bola fotka nižšej kvality tak je to trošku vidieť, ale ak bola fotka kvality ako mala byť, tak je krásna čistá fotka. Je krásny a môžem pochváliť rýchlosť dodania, pretože som ho objednávala tesne pred Vianocami a stihol mi prísť na čas :)“

Systém FotoMagica je prevádzkovaný spoločnosťou Activ Agency s r. o. .Spoločnosť Activ Agency s.r.o. je stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2003. Activ Agency s.r.o. ma výhradne slovenský kapitál. Disponuje profesionálnym technologickým vybavením renomovaných značiek. Odborní pracovníci vynakladajú maximálne úsilie, aby každý produkt, ktorý je zasielaný zákazníkovi, spĺňal vysoké normy.

Dnes otvorené: 8:30–15:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky FotoMagica

Hodnotenie podniku FotoMagica

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Natalia

Kniha v poriadku

Firma ma zlu polohu, nájsť ich bolo nieco hrozne

Dnes
Užitočné? Áno
Barbora

Uznali si chybu a reklamovane knizky vyreklamovali a dodali nove. Skoda len ze to mal byt darcek a bol preto nepouzitelny.

Spolocnost nema telefonne cislo a nedalo sa preto oslovit ju telefonicky kvoli meskajucim terminom dorucenia.
neodpovedala kvoli ich nestihaniu Na emailove vyzvy. Knihy neboli v dostatocnej kvalite. Museli sme ich hned reklamovat.

Dnes
Užitočné? Áno
Roberta

Kvalita lepenia knihy bola slabá.

Dnes
Užitočné? Áno
Martina

Kalendár prišiel presne taký, aký som si ho v programe navrhla. Samozrejme, ak bola fotka nižšej kvality tak je to trošku vidieť, ale ak bola fotka kvality ako mala byť, tak je krásna čistá fotka. Je krásny a môžem pochváliť rýchlosť dodania, pretože som ho objednávala tesne pred Vianocami a stihol mi prísť na čas :)

Dnes
Užitočné? Áno
Katarína

Fotokniha je perfektná. Práca s programom jednoduchá. „Krásny výsledok za rozumný peniaz“

Včera
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (425)