FotoMagica

4,5 / 5 (1815 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Je to výborná vec, už sa chystám na ďalšiu knihu.“

Systém FotoMagica je prevádzkovaný spoločnosťou Activ Agency s r. o. .Spoločnosť Activ Agency s.r.o. je stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2003. Activ Agency s.r.o. ma výhradne slovenský kapitál. Disponuje profesionálnym technologickým vybavením renomovaných značiek. Odborní pracovníci vynakladajú maximálne úsilie, aby každý produkt, ktorý je zasielaný zákazníkovi, spĺňal vysoké normy.

Dnes otvorené: 8:30–15:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky FotoMagica

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku FotoMagica

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Mária

Je to výborná vec, už sa chystám na ďalšiu knihu.

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Lsd

Po troch rokoch sme si dali spravit tretiu fotoknihu. Avsak finalny produkt nas sklamal, nakolko sa kvalita velmi zhorsila. Prve dve fotoknihy spred troch rokov, robene z fotiek fotenych na mobil, maju lepsiu kvalitu, ako dnesna fotokniha pozostavajuca z fotiek od profesionalneho fotografa…velke sklamanie, fotky su rozmazane, co kazi celkovy dojem…

Vyjadrenie partnera
FotoMagica Pred 3 dňami

Je nám ľúto, že výsledok nie je podľa Vašich predstáv. Výstupná kvalita závisí od kvality vstupných dát. Pravdepodobne ste použili miesto pôvodných fotografií od fotografa iba ich náhľady keďže spomínate "rozmazanie". Momentálne využívame ešte kvalitnejšie stroje na tlač ako pred 3 rokmi, pri výrobe teda chyba nastať nemohla.

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Martina

-po trapeniach s fotonastrojom na upravu fotoknihy, napokon som s vysledkom velmi spokojna. Fotky v knizke vyzeraju velmi pekne, (bola som v obavach, lebo upravovaci nastroj ich zobrazoal v horsej kvalite…)
-knizka mi dosla velmi rychlo: 11.5 bola potvrdena objednavka a 17.5 mi uz bola dodana do BA na miesto urcenia. Zabalenie bolo velmi dobre (takmer nemozne poskodit kurierskou sluzkou :D)
- bol to darcek k mamininej 50tke, uz len dufat ze tlac v knihe vydrzi dlhsie ako klasicke fotografie, kt. mi casom popraskali a znehodnotili sa :)

-nepacil sa mi program v ktorom som upravovala fotoknihu, malo pozadi a zastaranych, chybala mi moznost pravitka na fotky (aspon som ju neobjavila) . Necakajte funkcie photoshopu.

17. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Daniela

Žiaľ, nie sme spokojní: fotokniha nám prišla poškodená – zdeformovaný roh, čo sa nemohlo stať poštou, keďže obal bol nepoškodený (musela im padnúť ešte v tlačiarni); či už použijete funkciu „nastaviť ako pozadie strany“ alebo obrázok roztiahnete ručne a v zobrazení vidíte, že fotka pokrýva celú stranu, resp. pol strany – ako ste to nastavili, aj tak na vytlačenej fotoknihe nie je fotka na celú stranu, ale zostanú 0,5 – 2 milimetrové nerovnomerné okraje (niekedy dokonca šikmé, čiže papier mol nakrivo (na jednej strane je kúsok čisto bieleho papiera bez pozadia); farba tlače ladí trochu dožlta (obávam sa, že asi málo na to aby nám to uznali ako reklamáciu), ale keď porovnáme s originálom, nesedí to – keďže sme tlačili zimné fotky, máme skoro všade „žltý sneh“ :( Reklamovať sa obávame (na ten zničený roh nám môžu povedať, že sme si to spravili sami), bojíme sa, že by sme zbytočne platili 2× poštovné, ak nám reklamáciu neuznajú, ale už tu určite nebudeme dávať tlačiť, ani neodporúčame. (Nakrivo rezané strany, žlté fotky, zdeformovaný rok knihy – inde, kde sme dávali tlačiť sa nám to ešte nestalo.)

Vyjadrenie partnera
FotoMagica Pred 10 dňami

Je nám ľúto, fotokniha musela byť poškodená pri preprave. Pri výrobe nie je možnosť aby bola poškodená pádom. Tlač fotografií prebieha na kalibrovaných strojoch, to znamená, že pokiaľ ste mala nekvalitné podklady, fotografie, bude aj výsledok nekvalitný. Sme zdaleka najväčší predajca fotokníh, kvalita našich výrobkov je zaručená, podklady k výrobe však nevieme ovplyvniť ani "vylepšiť".

12. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Veronika

Vyborny pristup zo strany objednavatela, objednavka bola rychlo vybavena. S kvalitou som velmi spokojna. Treba sa pohrat s fotkami v tom ich programe a nastavit si to podla vlatnych predstav. Neslo mi sice z domu nahrat hotovu knihu do ich systemu, ale s pomocou ich supportu sme to rychlo vybavili cez mail.

11. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (532)