Hotel Park Avenue****

4,6 / 5 (280 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prvotné privítanie vynikajúci prístup Recepčnej. Personál bol velmi milý, strava chutná, masaž fantastická od šikovného maséra, izby velmi čisté. Dakujeme za všetko.“

Hotel Park Avenue**** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Piešťany, vedľa pešej zóny. Obklopuje ho tichá alej mestského parku, cez ktorý vedie cestička na len 500 metrov vzdialený kúpeľný ostrov.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Park Avenue****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Roreal

Prvotné privítanie vynikajúci prístup Recepčnej. Personál bol velmi milý, strava chutná, masaž fantastická od šikovného maséra, izby velmi čisté. Dakujeme za všetko.

Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Peter

Slabé raňajkové švédske stoly.
Prezentované ako wellness, ale bazén nemajú.
Nešla teplá voda – pokazený kotol ( pól dňa)

Vyjadrenie partnera
Hotel Park Avenue**** Včera

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Raňajky nás veľmi mrzia, ale v niektoré dni ani kuchyňa nestíha dokladať sortiment a preto sa môže zdať, že je menší.
Našu ponuku prezentujeme ako Exkluzívny pobyt a nie wellness pobyt, lebo nemáme bazén a ani výrivku (všade je to uvedené).
Kotol nám vypadol z dôvodu výpadku elektriky v Piešťanoch. Tento technický problém sme vyriešili za pol dňa, napriek tomu, že bola sobota.
V každom prípade nás mrzí, že sme Vás neuspokojili. Prajem pekný deň. Ďurčák, riaditeľ hotela

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Cernakova

všetko

13. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dadasvardova

Boli sme spokojny so vsetkym, vynikajuci hotel…

4. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Robkaadubekova

Hotel je úžasný, príjemny personál, či už na recepcii, alebo v reštaurácii. Jedlo bolo výborné, lepší cézar šalát sme s priateľom ešte nejedli ☺ Raňajkové švédske stoly bohaté. Izba čistá, útulná. Pri ubytovaní sme zistili, že nám nefunguje tv. Ochotný pán sa ho snažil spojazdniť , žiaľ nebolo to možné, preto nám poskytli vstup do vedľajšej izby , kde sa nachádzal funkčný tv. Wellness tiež bez chýb. Ochota a perfektný pristup k hosťom , tzn. príjemna atmosféra, vrelo odporúčame.

Absolútne nič.

24. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (133)

Koleso šťastiaHľadáte koleso šťastia?

Od teraz máte koleso šťastia hneď po ruke - hore v hlavičke pod tlačidlom