Hodnotenie podniku  3F - Mikrochirurgia oka

4,8/5 (246 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Peter

Prijemny personal, dobry pristup k pacientom. Operacia prebehla podla mojho ocakavania, netreba sa bat.

Dlhe cakacie doby…

14. 7. 2019
Martina

Prostredie nadštandardné, personál vysoko profesionálny a milý. Operácia takmer bezbolestná a výsledok skvelý. Aj napriek bolesti po operácii, určite odporúčam.

Bolesti po operácii trvali 3 dni a boli veľmi silné. Pomáhali len silné lieky a spánok, ale na to ma upozornili na klinike. Ale čo som nevedela je, že je potrebné kvapkať si kvapky do očí aj 2,5 mesiaca po operácii a že zrak sa ešte stále upravuje. Teda, že nebol hneď po operácii 100%, ale postupne sa vyostruje.

13. 4. 2019
Mária

- výsledok
– prístup personálu
– bezbolestná operácia, avšak po operácii boli bolesti
– výborná komunikácia pri rezervácii
– kvalitný operačný výkon
– celková spokojnosť

-dlhotrvajúci neuspokojivý stav
-nemožnosť vrátiť sa do práce po troch dňoch, ako to hovorili, nakoľko bolesti trvali dlhšiu dobu, ako tri dni, ako ani zrak nebol do troch dní stopercentný, avšak asi po týždni prestali aj bolesti a aj zrak sa upravil, takže operácia za danú cenu bola výborná voľba

29. 8. 2017
Daniel
1. 8. 2017
Klimekova

veľmi milý personál

4. 9. 2014
Hedvigavargova

rýchla, jasná otvorená komunikácia ako aj vybavenie k spokojnosti.

5. 6. 2014
Marek

páčila sa mi cena, na základe ktorej som si voucher kúpil a umožnila zlepšenie zraku. Čo by som dal za mínus je to, že sa nepísalo o dodatočných poplatkoch za pooperačné kontroly, ktorých suma sa vytiahne až na 39 eur.

21. 3. 2013
Janka

vidím bez okuliarov, takže spokojnosť…

23. 2. 2013
Krissak

Páčil sa mi príjemný a ochotný personál, prostredie a rýchlosť či už jednania alebo zákroku. Tiež mi vyšli v ústrety s tým, že kontroly môžem absolvovať aj u svojho očného lekára v mieste bydliska.
Nereagovala som na to, že manipulačný poplatok v hodnote 3€, uvedený ako zarátaný v hodnote zakúpeného kupónu, som zaplatila 2 razy, ale nepáčilo sa mi, že ma nik neupozornil na skutočnosť, že kontroly sú bezplatné len mesiac a za ostatné si účtujú po 13€!
Tiež je uvedené, že lieky a kvapky mi poskytnú na dobu po operácii, čo v skutočnosti znamená, že ich treba kvapkať 4 mesiace. Poskytujú však kvapky len zhruba na mesiac.

9. 11. 2012
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.