Chateau GrandCastle****

4,4 / 5 (449 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Veľmi pekné prostredie, ubytovanie a ochotný personál, mohli sme si všetko fotiť , dotýkať sa všade isť, nie ako v múzeach a hradoch. Vďaka patrí pani Ing. Machovej, že sa odhodlala na sprístupnenie 400 ročného kaštieľa a poskytla aj ostatným potechu a luxus za celkom prijateľnú cenu, určite sa tam vrátime a skúsime aj inú ako zlatú komnatu“

Špičkový hotel v Liptovskom Hrádku, ktorý ponúka rozprávkové ubytovanie, výbornú hradnú gastronómiu a wellness služby. Ideálne pre romantickú dovolenku.

Dnešné ponuky Chateau GrandCastle****

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Chateau GrandCastle****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Roman

Veľmi pekné prostredie, ubytovanie a ochotný personál, mohli sme si všetko fotiť , dotýkať sa všade isť, nie ako v múzeach a hradoch. Vďaka patrí pani Ing. Machovej, že sa odhodlala na sprístupnenie 400 ročného kaštieľa a poskytla aj ostatným potechu a luxus za celkom prijateľnú cenu, určite sa tam vrátime a skúsime aj inú ako zlatú komnatu

jediné čo sa dá vytknúť je januárová Tatranská zima –20 čo sa troch odzrkadlilo v sprístupnených veľmi pekných priestoroch sály , ktorá je spojením hradu a kaštieľa a z ekonomických a pochopiteľných dôvodov nieje vykurovaná, takže miesto plánovanej hodinky sme sa tam zdržali 5 minút, pretože je tam naozaj veľa pamiatok na minulosť :-)

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Janka

Atmosféra miesta , ochotný personál , voľný prístup do historických priestorov kaštieľa, úžasný spoločník Dio-neuveriteľný psík.

Zatuchnutý vzduch v niektorých izbách (menili sme izbu kôli hluku z ventilácie), v jednej izbe bol vzduch horší, v jednej lepší. Nepáčili sa mi paplóny a návlečky, vyzerali už veľa krát vypraté a použité (použité bežné lacné verzie, nie hotelové, ktoré vydržia časté pranie), slabý výber na raňajky, v 4hv. hoteloch sme zvyknutí na viac. Na izbe chýbali župany a papuče, na ktoré nás upozornila recepčná, že ich máme používať do wellnes, po upozornení chyžná priniesla župany, ktoré boli na bežné domáce použitie, nie na striedanie osôb a na holé telo(modré župany z mäkkého flísového materiálu, ktoré nie je možné prať pri teplote vyššej ako 30° …z hygienického hľadiska nevyhovujúce)
Wellnes priemerný, kachličkovaný bazén, nad ktorým je klimatizačná rúra s čiernou plesňou, vo vírivke horúca voda, nedalo sa do nej vojsť. Chýba odkladací priestor na plavky (do sauny sa môže ísť len v plachte, mokré plavky nie je kam odložiť).

4. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Andrea

S pobytom som bola veľmi spokojná.

30. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mija

Krásné prostředí zámku, velice ochotný personál, vynikající jídlo.

23. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Lucia

Všetko bolo jednoducho super, prostredie, personál, jedlo. Určite ešte prídeme

19. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (176)