Kategória

Orava hotel ***

4,3 / 5 (341 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „prístup personálu. celkovo hodnotím na 100%“

Trojhviezdičkový Orava Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. Hotel bol postavený v roku 2008, a hosťom ponúka vysoký štandard ubytovania v moderne zariadených izbách a bohaté služby. Hotel je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchu: termálne kúpalisko Oravice, Západné Tatry - Roháče, múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad, Oravská priehrada.

Dnešné ponuky Orava hotel ***

Hodnotenie podniku Orava hotel ***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Tomáš

Ubytovanie, strava ok, personál milý.

Keď sme pri odchode platili, vypýtali si od nás ubytovanie za jedno dieťa. Podľa mňa sme vôbec nemali platiť za dieťa. V popise na zľavomate je zavádzajúce, že „Dieťa do 12 rokov ubytovanie zadarmo (bez nároku na stravu)“. Ja mám dve deti do 12 rokov, tak sme boli v presvedčení, že obe deti do 12 rokov budú mať zdarma ubytovanie(tak, či tak by mali ten istý prísteľok), ale žiaľ, nebolo to tak. Takže, treba napísať do popisu všetko tak, ako má byť a nie ľudí zavádzať.

29. 4. 2016
Užitočné? Áno
Bibiana

Prostredie, penzión, blízke turistické atrakcie, vynikajúci personál

stará vyležaná posteľ a zlé krčiace sa plachty, málo úložného priestoru (neboli poličky, len na vešanie), nedostatok odkladacieho priestoru v kúpeľni na hyg.potreby a kozmetiku.

14. 4. 2016
Užitočné? Áno
Peter

Pobyt a strava v hoteli Orava boli prijemné, milé recepčné, pani upratovačka tiež veľmi ochotná. Izby a kúpeľňa tiež čistá. Na poschodí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, kde si môžete zahrať biliard (zdarma, bez platených kupónov), karty, pozerať TV. Čiže majiteľovi ide o to, aby sa hostia cítili v hoteli ako doma!

Pokiaľ chcete posurfovať informácie o okolí, tak slabšie WiFi a signál cez mobil len GPRS. Keď sa začala variť večera, tak pravdepodobne počas nášho pobytu nefukčné odvetrávanie v kuchyni, pretože to bolo cítiť všade na chodbe, počas dňa ok. Obsluha bola milá, ale zahraničným hosťom (nemci, maďari, poliaci) nevedia povedať ani dobrú chuť, len položili jedlo na stôl a to bolo všetko. Rezervovali sme ubytovanie pre 2+1 dieťa 6r. ale na konci nám zaúčtovali plnú cenu za polpenziu 6r. dieťaťa. Polovičnú stravu treba náhlasiť vopred a tento proces neprebieha automaticky podľa vopred potvrdenej objednávky hotelom a ani recepčná sa na to nespýtala pri príchode.

22. 3. 2016
Užitočné? Áno
Zbonkalova

Ubytovanie a prostredie

Strava by mohla byt trosku modernejsia

20. 11. 2016
Užitočné? Áno
Miroslav

postele

16. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (140)