Hodnotenie podniku  Medical & Diagnostics, s.r.o

3,9/5 (223 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zuzu

epilacia bola neucinna

19. 12. 2015
Danka

poloha v centre mesta ( to je vtip)

Toto bola najhoršia služba, akú som kedy zažila! Celé ošetrenie za 2 vouchery trvalo asi 2–3 min. Dohodli sme si ďalší termín ošetrenia na 7.4. Ošetrujúcej slečne som nadiktovala aj čísla všetkých vocherov, asi 6. Termín 7.4. bol zrušený SMS-kou bez vysvetlenia. S prekvapením som zistila, že 31.3. boli vouchery uplatnené.
Sťažovala som sa e‑mailom, ale na mail mi odpovedala osoba, na ktorú som sa (chcela) sťažovať! V jej odpovedi nebola ani zmienka o tom, že vám oznámila, že vouchery sú využité a ani zmienka o novom termíne… Takže: absolútna nespokojnosť!!!! Nikomu neodporúčam. Môžete mi navrhnúť riešenie tejto situácie? Vďaka.

27. 4. 2015
Martina

8 voucherov na epiláciu som objednala pre dcérku. Nebola na ani jednej a napriek tomu mi stránka Zľavomatu vykazuje všetky ako uplatnené!!! Čudnô!?!!!

Vyjadrenie partnera
Medical & Diagnostics, s.r.o Pred 6 rokmi

Pokiaľ nastal technický problém, je to možné, za to sa ospravedlňujeme. Nepíšete však, či sme vás na konto toho nevyšetrili, resp. vašu dcérku. Máme za to, že určite áno, pretože do doby než osobne kupóny využijete, sú tieto platné.
S úctou
Medical & Diagnostics

9. 4. 2015
Marta

Neodborná práca

Vyjadrenie partnera
Medical & Diagnostics, s.r.o Pred 6 rokmi

Všetky procedúry vykonáva profesionálne vyškolený personál. Pokiaľ ste nebola z niečim konkrétnym spokojná, bolo potrebné na mieste vysloviť požiadavku, určite by sme Vám k Vašej spokojnosti vyhoveli. Vaše dve nekonkrétne slová na nete sú potom irelevantné.
S úctou
Medical & Diagnostics

22. 3. 2015
Edita

boli sme sklamaní celé to trvalo max 15 min. a hlavne tá správa do telefónu bol podvod, to neboli lekári???????????

Vyjadrenie partnera
Medical & Diagnostics, s.r.o Pred 6 rokmi

Pekný deň,
diagnostika napojením na prístroj trvá 6 minút, áno s vyzlečením a oblečením to je cca 15 minút. Tak je aj táto unikátna metóda deklarovaná, je rýchla, presná a kvalitná. V ponuke uvádzame, že v prípade záujmu vám výsledky vyhodnotí náš diagnostický špecialista, čo sa aj uskutočnilo. Nemáme informáciu, že by ste mali objednanú konzultáciu s lekárom.
Neteší nás váš štýl reakcie, pretože sa stretávame len a len s pozitívnymi reakciami na naše vyšetrenie. S úctou Medical & Diagnostics.

7. 2. 2015
Nika

Kupon som vobec nevyuzila a ani sa neobjednavala a zrazu mi tu napisalo, ze som kupon uz vyuzila. Maximalna nespokojnost. Uz nebudem nakupovat, cez tento nespolahlivy portal.

Vyjadrenie partnera
Medical & Diagnostics, s.r.o Pred 6 rokmi

Pekný deň,
pokiaľ nastala nejaká technická chyba, mali ste nás na vec jednoducho upozorniť a všetko by sa dalo do poriadku k Vašej spokojnosti. Nerozumieme dosť dobre vášmu konštatovaniu.
Medical & Diagnostics

1. 2. 2015
Eva

uplatnila som voucher 30/12/2014 doteraz mi nič neprišlo ani sa neozvali, ja som im volala a povedali že to bude čo chvíľa ale bohužiaľ nič, a nie je to malá suma, aby s ňou takto narábali!!! chreneková

Vyjadrenie partnera
Medical & Diagnostics, s.r.o Pred 6 rokmi

Pani Chreneková, dva krát sme s vami komunikovali a vysvetlili, že bude vo vašom záujme, keď sa vám vyšetrenie uskutoční až v predjarnom období. Súhlasila ste s postupom.
Medical & Diagnostics

20. 1. 2015
Rasto67

Ziaden deklarovany efekt. Aplikacia bola vykonana za 20 min, co ma prekvapilo, nakolko pri objednani som si mal rezervovat cas na 1,5 hod. Rozhodol som sa proceduru reklamovat.

1. 1. 2015
Ivana

Dany voucher nebol vobec uplatneny.

19. 11. 2014
Helena

ešte neuplatnený voucher

10. 7. 2014
Kristína

Nie zbytocne vyhodene peniaze

27. 11. 2013
M

nedostala som žiadne bližšie informácie, neboli vstupné merania, aby bolo možné porovnať výsledky, navyše podľa mojich meraní nebolo vidieť žiadny výsledok napriek 4-násobnému opakovaniu a to sľubovali viditeľné výsledky už po 2 aplikácii

3. 7. 2013
Marakyovav

mala som pocit, ako by mi pracovnicka ani nezapla pristroj. ziadne vysledky. vsetko je to podvod

29. 5. 2013
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.