Studio Body Slim

4,0 / 5 (404 hodnotenie)

V salóne BODY SLIM na vás čaká okrem kvalitných skrášľovacích procedúr príjemné prostredie a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Dnes otvorené: 10:00–21:00 Zobraziť všetky dni

+421 910 211 158

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Krása, zdravie a relaxácia

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Studio Body Slim

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 (404 hodnotenie)
Barbora

personal nic moc

10. 6. 2015
Babul

Samotný prístroj má možno dobré účinky, ale salón je priemerný, skôr horší ako lepší.

Nepáči sa mi neprofesionálny prístup personálu, neatraktívne prostredie, starostlivosť o zákazníka takmer žiadna. Tvária sa že ich priam obťažujete, tým že ste prišli.

3. 6. 2015
Denisa

Aj napriek tomu, že mali napísané že je potrebná rezervácia netrebalo sa objednávať.

27. 5. 2015
Jana

okrem toho, ze mila obsluha
- da sa prist aj bez objednavky
- dlha pracovna doba
- dobre sa parkuje aj v poobednych hodinach


vsetko ok

17. 4. 2015
Elena

Na môj telefonát mi bolo povedané, že na túto akciu sa netreba objednávať, že môžem prísť kedykoľvek, tak som im oznámila číslo voucheru a povedala som, kedy približne prídem. Bolo to včera okolo 15.30 h, pracovisko bolo zamknuté a tmavé, na moje klopanie nikto neotvoril a keď som zavolala na uvedené telefónne číslo, nikto sa mi neozval. Po obligátnych 10-minútach som odišla. Asi po polhodine mi zavolali s tým, že keď je tam niekto sám, tak sa zamkýna a keď robí nechty tak nedvíha telefón. Tieto praktiky sa mi zdajú veľmi čudné až nepravdepodobné, takže služby tohto zariadenia nemienim využiť ani teraz ani v budúcnosti. A ešte dodatok – nebola ani žiadna snaha ospravedlniť sa za môj zmarený čas, ktorý som strávila cestovaním z mesta tam a odtiaľ až do Dúbravky.

14. 4. 2015

Ďalšie hodnotenie (0)