Kategória

Inštitút Estetickej Medicíny

4,6 / 5 (2316 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „perfektné služby“

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku na čele s primárkou MUDr. Alenou Pallovou ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Dnes otvorené: 8:00–20:00 Zobraziť všetky dni

Hodnotenie podniku Inštitút Estetickej Medicíny

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Hrinakova

Prostredie podniku čisté a skušné, trochu problém s parkovaním, správanie personálu slušné, ochota a komunikácia pri rezervácii by môhla byť ústretovejšia.

kvalita služby: výsledný efekt epilácie veľmi slabý , a okrem toho ako následok epilácie mi vznikol nad perou celý biely fľak bez pigmentácie.
Túto službu by som asi neodporučila.

12. 2. 2016
Užitočné? Áno
Hlavata19

Bola som už 3krat, tentokrat sice prvykrat cez zlavomat, ale mozem povedat ze Palova a Drahovska sú profesionálky. Prvý deň som mala sice pery napuchnuté, co na druhý deň preslo. Treba dodržiavať hlavne pokyny doktorky a kúpiť si špeciálnu masť za 45€, ktorú predavaju na prízemí. To najhlavnejšie - pery vyzerajú prirodzene.

Veľa ľudí v čakárni.

3. 12. 2016
Užitočné? Áno
Cat

perfektné služby

nebolo

1. 12. 2016
Užitočné? Áno
Veronikadvoncova

Všetko

29. 11. 2016
Užitočné? Áno
Brezianska

s prístupom a odbornosťou som bola spokojná

voucher za 149€ bol len prvotná investícia, zaplatila som ďalších 221€ vrátane založenia karty, za dopichnutie látky do oblasti, líc načo voucher upozornoval...konečná aplikácia sa mi zdá predražená, aj po uplatnení vouchera, nakoľko mi kruhy definitívne nezmizli

Hodnotená ponuka: Odstránenie kruhov pod očami
29. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (583)

Podobné podniky