Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Čistenie klimatizácie ozónom vo vozidlách – 30 min

4,0 / 5 FOTON, s. r. o. Považská Bystrica (mapa) 3 zákazníci 47 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku FOTON, s. r. o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky
Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Miroslav
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 13. 6. 2014.

Môžete využiť do 13. 6. 2014

  • Na čistenie klimatizácie sa môžete objednať telefonicky na tel. č.: 0948/975 177
  • Pri objednávaní zadajte číslo kupónu
  • Do vozidla sa umiestni zariadenie vyvíjajúce ozón. Čistenie prebieha pri spustenom motore, zapnutom vnútornom okruhu ventilácie a zatvorených oknách. V závislosti od veľkosti vozidla a zápachu vo vozidle trvá celý proces 20–30 minúť. Ozón sa koncentruje v aute a dezinfikuje celý priestor do hĺbky
  • Na požiadanie, každých ďalších 15 min/+ 3,00 €
  • Po skončení je potrebné vozidlo vyvetrať (5–10 minút)

Naše odporúčanie:

vymeniť si peľový filter (podľa potreby), poprípade vozidlo vyčistiť a povysávať

20,00 € 6,00 €
20,00 € 6,00 €
Ukončené

Nedýchajte viac baktérie a plesne s vašej klimatizácie počas jazdy. Zbavte sa nečistôt a využite zľavu na čistenie systému vetrania ozónom.

Čo je ozón?

Ozón O3 je vysoko oxidačná trojatómová forma kyslíka, ktorý sa bežne vyskytuje v prírode. Ozón je plyn a má silné oxidačné a dezinfekčné vlastnosti. Tieto vlastnosti sa využívajú na dezinfekciu a sterilizáciu vody, zdravotných prístrojov, zariadení, oblečenia, miestnosti v domácnosti, potravín a iné. Je omnoho účinnejší ako chlór, dokáže oproti chlóru ničiť nečistoty a baktérie až 100× rýchlejšie.

Nečistoty a baktérie

V prostredí okolo nás sa bežne nachádzajú baktérie, plesne a vírusy. Ak ich koncentrácia prekročí určité hranice, dochádza k negatívnym vplyvom na zdravie a vznik ochorení. Tie pôsobia na imunitu a prejavujú sa ako kožné ochorenia – akné, vredy, či dýchacie ochorenia, ktoré môžu viesť až k vzniku astmy, alebo nachladnutia a bolenia hlavy. Hlavne deti vystavované týmto nebezpečenstvám môžu utrpieť a zniesť dlhodobé následky.

Ako dezinfikovať?

Čistenie klimatizácie ozónom je nová metóda čistenia klimatizácie. Ozón vzniká napr. pri bleskoch, preto sa nám po búrke voľne dýcha. Pomocou špeciálneho zariadenia vytvárajúceho ozón z ovzdušia je odteraz možné využiť dezinfekciu ozónom aj v automobiloch a auto nemáte vlhké a takisto nemáte ten nepríjemný pocit chémie v aute. Alergie a zdravotné problémy sú dnes už žiaľ súčasťou nášho života. Veľa času trávime v aute, preto by sme k tomuto priestoru mali pristupovať zodpovedne.

Čo spôsobuje dezinfekcia ozónom?

  • Čistí a dezinfikuje systém vetrania a klimatizácie
  • Ničí baktérie a plesne
  • Nepríjemný zápach neprekrýva, ale odbúrava
  • Chráni zdravie vodiča a posádky
  • Pôsobí v celom interiéri vozidla