Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Permanentný Make – up obočia čiarkovanou metódou alebo kontúra pier s jemným tieňovaním

4,5 / 5 Štúdio Remington Nitra (mapa) 61 zákazníkov 39 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Štúdio Remington

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

milý a ochotný personál

Martiskova
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 5. 2014.

Môžete využiť do 30. 5. 2014

Nutná rezervácia na tel. č. 0915265102

150,00 € 69,90 €
150,00 € 69,90 €
Ukončené

Permanentný make-up

predstavuje pohodlné riešenie pre vyťažené ženy, ktoré chcú vyzerať dobre každý deň, nemajú však dostatok času na každodenné nanášanie a odmaľovávanie make-upu. Je vhodný aj pre mužov !!! Permanentný make-up alebo mikropigmentácia je kozmetický zákrok, pri ktorom sa podobne ako pri tetovaní vpichujú pigmenty pod kožu tetovacím prístrojom, s tým rozdielom, že oproti klasickému tetovaniu sú v vpichy hlboké iba 0,3- 0,6 mm.

Obočie čiarkovanou metódou – Čiarkovanou metódou sa simuluje prirodzený rast chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, nastáva efekt stále upraveného obočia. Technika čiarkovania je najnovším hitom v oblasti permanentného mejkapu. Vymodelovanie dokonalého tvaru obočia, ktoré je na nerozoznanie od pravého. Permanentný make-up čiarkovaním so špeciálnymi čepieľkami je vynikajúca metóda aj na korekcie a opravy už tetovaného obočia. 

Kontúra pier s úplným tónovaním pier (prirodzený druh permanentného make-upu) – kontúra pier sa obkresľuje tenkou čiarou a robí sa plynule tónovanie, v tomto prípade sa vyberá farba, ktorá je maximálne vhodná pre vaše pery. Takýto druh permanentného make-up zdôrazňuje vaše pery, ktoré sa stávajú výraznejšími a jasnejšej farby.