Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Adrenalínová jazda – jeden deň v koži Jamesa Bonda

4,6 / 5 Xsport s. r. o. Liptovský Mikuláš (mapa) 27 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Xsport s. r. o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Peter
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 8. 2014.

Môžete využiť do 31. 8. 2014

  • Dátum a čas si dohodnite vopred na tel. č. 0911 443 194 (T-Mobile), 0918 63 63 11 (Orange) alebo e‑mailom na info@xsport.sk.
  • Využitie je možné celoročne v týždni aj cez víkendy.
  • Vaša rezervácia bude vždy spätne potvrdená telefonicky alebo mailom.
  • Fishing bude do chytenia prvej ryby alebo max. do cca 15 min.
  • Obmedzenie na zorbing – realizuje sa len v mesiaci júl a august.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

64,00 € 29,90 €
64,00 € 29,90 €
Ukončené

Predstavujete si často, že je váš priateľ ako James Bond s jeho fyzickou zdatnosťou a gentlemanskou eleganciou? Darujte mu adrenalínvý balíček Jamesa Bonda a nielen že sa vám domov vráti ako ostrieľaný hrdina, ale po návrate automaticky siahne po gentlemanských spôsoboch.

Adrenalínové aktivity si užije on, gentlemanskú pozornosť vy! Jednoducho skvelý darček pre oboch.

Adrenalínová permanentka Jamesa Bonda zahŕňa:

  • jazda na štvorkolke v teréne – 30 min., možnosť vziať so sebou spolujazdca (spolu max. do 160 kg), pohonné hmoty v cene
  • streľba zo zbrane podľa výberu (kuša, lukostreľba, revolver) – 30 min.
  • 1 x  aktivita podľa výberu: aerotrim (simulácia stavu beztiaže), lezecká stena, zorbing alebo fishing

Jazda na štvorkolke v teréne

Jazda na štvorkolke sa realizuje na okruhu, ktorý je situovaný v peknom prírodnom prostredí a je dlhý približne 400 metrov. Okruh obsahuje rôznorodý terén (roviny, mierne stúpania a klesania) a rôzne zákruty, takže si jazdu skutočne užijete a pripravíte sa aj na tie najťažšie misie.

Streľba zo zbrane podľa výberu

Zastrieľajte si z kuše, ktorá sa hodí do situácií, kedy si nemôžete dovoliť zneškodniť útočníka s hlukom, pretože vaša misia by bola ohrozená. Kuša má oproti luku vyššiu silu výstrelu a zjednodušené meranie, vďaka čomu je dosahovaná vyššia presnosť streľby. Luk je ľahší, vhodný v situáciach, kedy sa potrebujete pohybovať na dlhšie trate. Ide do tuhého a vám už neostáva nič iné ako pustiť sa do prestrelky s revolverom. Aby ste úspešne zvládli misiu, musíte mať skvelú mušku.

Aktivita podľa výberu

Vaša misia má pokračovanie. Musíte sa dostať do pevnosti na ostrove. Ste vysadený z lietadla a práve plachtíte vzduchom. Aký je to pocit zažívate pri aerotrime. Doplávali ste k pevnosti a teraz je potrebné zdolať jej steny. Lezecká stena je najlepšou prípravou.

Ale čo to? K hlavnej budove vedie len jediná cesta. Neostáva vám nič iné ako nastúpiť do špeciálnej X-gule. Ešte, že ste absolvovali zorbing. Misia sa blíži ku koncu. Infiltrovali ste sa do nepriateľskej skupiny a práve sa vydávate na kľúčovú rybačku. Zvládnete uloviť rybu?

Športový areál XSPORT je jedným z najväčších areálov nielen v regióne Liptov, ale aj na celom Slovensku. Pre vyznávačov aktívneho spôsobu života poskytuje rôzne športové, zábavné a adrenalínové aktivity a atrakcie. Pre návštevníkov, ktorí potrebujú načerpať sily a relaxáciu, ponúka športový areál uvoľnenie a oddych v peknom prírodnom prostredí.